Ana SayfaGündemVakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi Faiz Oranı 0,80’den Başlıyor!

Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi Faiz Oranı 0,80’den Başlıyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank müşterilerine “halden anlayan” kredi ürünleri sunmaya devam ediyor. “Sarı Panjur Halden Anlayan Konut Kredisi” ile banka konut sahibi olmak isteyen müşterilerine finansman sağlıyor. Vakıfbank konut kredisini uygun faiz oranları ve uzun vade süresi ile sağlayarak müşterilerine, sıkıntıya girmeden kredi geri ödemelerini yapma fırsatı sunuyor.

Banka Sarı Panjur Konut Kredisi dahilinde 120 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. 120 ay vadeye kadar kredi geri ödemesi yapılabilen kredi kampanyası dahilinde ödeme planları müşteri özelinde farklılık göstermektedir. Müşterinin gelir tablosuna ve talebine göre artan taksitli, azalan taksitli, ara ödemeli yahut esnek ödemeli seçenekleri dahilinde finansman geri ödemesi yapılabilmektedir.

Vadeye Göre Değişen Faiz Oranları!

Vakıfbank konut kredisi dahilinde uygulanan faiz oranları, kredi geri ödemesinin yapılacağı vade süresine göre farklılık göstermektedir. 3 ile 12 ay arası vadede geri ödenecek olan kredi aylık yüzde 0,80 faiz oranı ile kullanılabilecektir. Müşteri sağladığı finansmanı 13- 36 ay arası vadede geri ödeyecek ise aylık yüzde 0,88 faiz oranından yararlanabilirken, 37 ile 60 ay arasında bir vadede ödeyecek ise yüzde 0,90 faiz oranından faydalanabilecektir.

61- 120 ay arasında kredi geri ödemesini yapacak olan müşteriler ise yüzde 0,95 oranı ile finansman sağlayabilecektir. Banka Sarı Panjur Halden Anlayan Konut Kredisi kampanyası dahilinde 500 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlayabilmektedir. Ayrıca kampanya koşulları yeni ev alımlarında geçerlidir.

Vakıfbank halden anlayan konut kredisi uyarınca kullanılan kredinin binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Ayrıca kampanya dahilinde müşterinin hayat sigortası yaptırması zorunlu tutulmuştur. Konut kredisi kapsamında Vakıfbank müşteriden ekspertiz ücreti ve ipotek tesis bedeli talep etmektedir. Ekspertiz ücreti konutun özelliklerine (lokasyon, metrekare, vb.) göre değişmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.