Akbank’tan KOBİ’lere Anında Kredi Paketi

0

Bireysel kredi imkanları sağlayarak müşterilerini memnun eden, ihtiyaç duyulduğu anda müşterilerinin yanında olan Akbank, ticari kredileri ile de esnafın yanında duruyor. Akbank sadece 1 SMS ile KOBİ’lere finansman imkanı sunuyor. “KOBİ’lere Anında Kredi Paketi” ile likidite sağlayan banka ödeme kolaylıkları ile de müşterilerinin sıkıntıya girmeden kredi geri ödemelerini yapmalarına imkan veriyor.

“KOBİ’lere Anında Kredi Paketi” dahilinde TL taksitli ticari kredi, ticari artı para, Axess Business ve çek karnesi bulunmaktadır. Bunların yanı sıra bahse konu kredi kapsamında finansman sağlayan müşterilere, bazı bankacılık hizmetleri 3 ay boyunca ücretsiz sağlanmaktadır. Ücretsiz sağlanan söz konusu hizmetler; 10 adet havale, 10 adet EFT, 10 adet çek tahsilatı ve ADK’dan ( Alternatif Dağıtım Kanalları) sınırsız sayıda havale ve EFT’dir.

Azami Limit 50 Bin Lira!

Bahse konu paket kapsamında yer alan kredinin azami limiti 50 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Kredinin geri ödenebileceği maksimum vade 36 aydır. 36 aya varan vadelerde müşteri dilediği vadede sağladığı krediyi geri ödeyebilmektedir. KOBİ’lere kredi dahilinde uygulanan faiz oranı vade süresine göre farklılık göstermemektedir. 50 bin Türk Lirası’na kadar kullanılan kredi ve 36 aya kadar olan vadelerde uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,52’dir.

KOBİ’lere (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) sağlanan kredi paketi kampanyası uyarınca finansman sağlayabilmek için “Anında” yazıp boşluk bırakıp “TC Kimlik Numarası” yazarak SMS ile Turkcell hatlı telefonlardan 4425’e; diğer operatörlerden ise 0532 444 44 25’e yollayabilirsiniz. Akbank KOBİ kredi paketi dahilindeki taksitli ticari kredi kullanımlarında, kredi geri ödemesini müşteriler günlük olarak da yapabilmektedir.

Örneğin 18 ay vade ve aylık yüzde 1,52 faiz oranı ile 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri, günlük 21 Türk Lirası ödeyerek kredi geri ödemesini yapabilmektedir. Kredi kapsamında Akbank kredi dosya masrafı da tahsil etmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın