Ana SayfaBanka İş İlanlarıGaranti Mortgage Personel Alacak!

Garanti Mortgage Personel Alacak!
G

-

Garanti Bankası iş ilanları kapsamında “Konut Projeleri Yetkilisi” ilanını duyurdu. İlanda Garanti Mortgage adaylarda olması gereken özellikleri belirtmiştir.

Konut Projeleri Yetkilisi ilanına başvuru yapacak olan adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi yahut Mühendislik Fakültesi bölümlerinin birinden mezun olmaları gerekmektedir. Banka iş ilanları kapsamında İngilizce bilen adaylar ön plana çıkmaktadır. Adayların excel, access ve raporlama programlarını kullanabilme yetisinin kuvvetli olması gerekmektedir.

25 Yaşına Kadar Adaylar Başvurabilir!

Konut projeleri yetkilisi pozisyonu için, takım çalışmasına yatkın, analitik ve hızlı düşünebilen, seyahat engeli bulunmayan ve araç kullanabilen, iletişimi ve ikna kabiliyeti gelişmiş ve 25 yaşını aşmamış adaylar aranmaktadır. Pozisyon için başvuru yapacak olan erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecil ettirilmiş olması gerekmektedir.

Banka sınavları dahilinde sınav açmayan Garanti Mortgage, konut projeleri yetkilisini kendi prensipleri ışığında seçerek istihdam etmektedir. Konut projeleri yetkilisi bankanın Türkiye çapında yürütülen konut projelerinin gerekli evraklarının temini ve değerlendirilmesi, firmalarla görüşmelerin yapılması görevlerini icra etmektedir. Bunlara ek olarak, söz konusu yetkili, konut kredisini kullanılabilmesi için alt yapının oluşturulması, satış ofisleri ile irtibat halinde olunması, kredi kullandırımı öncesinde ve sonrasında Garanti şubelerine yardımcı olmak ile mükelleftir. Garanti Mortgage iş ilanı başvuruları ve diğer şartlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://m.kariyer.net/is-ilani/garanti-mortgage-konut-projeleri-yetkilisi-1705976

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol