Anasayfa Banka İş İlanları Garanti Mortgage Personel Alacak!

Garanti Mortgage Personel Alacak!

Garanti Bankası iş ilanları kapsamında “Konut Projeleri Yetkilisi” ilanını duyurdu. İlanda Garanti Mortgage adaylarda olması gereken özellikleri belirtmiştir.

Konut Projeleri Yetkilisi ilanına başvuru yapacak olan adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi yahut Mühendislik Fakültesi bölümlerinin birinden mezun olmaları gerekmektedir. Banka iş ilanları kapsamında İngilizce bilen adaylar ön plana çıkmaktadır. Adayların excel, access ve raporlama programlarını kullanabilme yetisinin kuvvetli olması gerekmektedir.

25 Yaşına Kadar Adaylar Başvurabilir!

Konut projeleri yetkilisi pozisyonu için, takım çalışmasına yatkın, analitik ve hızlı düşünebilen, seyahat engeli bulunmayan ve araç kullanabilen, iletişimi ve ikna kabiliyeti gelişmiş ve 25 yaşını aşmamış adaylar aranmaktadır. Pozisyon için başvuru yapacak olan erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecil ettirilmiş olması gerekmektedir.

Banka sınavları dahilinde sınav açmayan Garanti Mortgage, konut projeleri yetkilisini kendi prensipleri ışığında seçerek istihdam etmektedir. Konut projeleri yetkilisi bankanın Türkiye çapında yürütülen konut projelerinin gerekli evraklarının temini ve değerlendirilmesi, firmalarla görüşmelerin yapılması görevlerini icra etmektedir. Bunlara ek olarak, söz konusu yetkili, konut kredisini kullanılabilmesi için alt yapının oluşturulması, satış ofisleri ile irtibat halinde olunması, kredi kullandırımı öncesinde ve sonrasında Garanti şubelerine yardımcı olmak ile mükelleftir. Garanti Mortgage iş ilanı başvuruları ve diğer şartlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://m.kariyer.net/is-ilani/garanti-mortgage-konut-projeleri-yetkilisi-1705976

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

7 − 4 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,580BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,207TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,551TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler