Ekonomi Öğretmene Kredi Veren Bankalar

Öğretmene Kredi Veren Bankalar

Son Güncelleme:

Hangi Bankalar Öğretmene Özel Kredi Veriyor?

Öğretmenlik mesleği çoğu düşünür ve entelektüelin de belirttiği üzere kutsal bir meslektir. Görevlerinin hakkını vererek yapabilen öğretmenler işini güzel yapan bankalar tarafından yok sayılmamıştır ve bazı bankalar öğretmelere özel kredi kampanyaları başlatmıştır. Öğretmenlik yapanlar söz konusu bankalara giderek özel kredi faiz ve vade oranlarından yararlanarak kredi kullanabilirler.

Kredilendirme şartlarına bakıldığı zaman zaten çoğu öğretmenin sabit ve düzenli geliri olduğu için kredi kullanmalarında bir engel yoktur. Kredi notu iyi olan ve banka sicili bozuk olmayan öğretmenler sabit gelirleri olduğu için kolaylıkla kredi kullanabilirler. Fakat bu durum öğretmenlere özel kredi kampanyalarının gereksiz olduğu anlamına gelmez. Çünkü bankalar öğretmenlere özel kampanyalarda özel faiz oranları belirlerler.

Çoğu banka müşteri kazanma yarışında başarılı olabilmek için öğretmenlere özel kredi kampanyaları düzenliyor. Dolayısıyla öğretmene kredi veren bankalar fazladır. Fakat yazımızda tüm bankalardan bahsetme ihtimalimiz olmadığı için sadece TEB, Garanti Bankası ve Akbank’ın öğretmelere özel düşük faizli kredi kampanyalarından bahsedeceğiz.

Öğretmenlere Kredi Veren Bankalar

TEB öğretmelere özel kredi veren bankalar arasında yer alıyor. TEB öğretmelere özel kredi kampanyası ile 36 ay vade ve düşük faiz oranı ile öğretmenlere kredi veriyor. Ayrıntılı bilgi için TEB şubelerine başvurulabilir.

Garanti Bankası öğretmenlere özel faiz ve vade oranı ile kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Kredinin detaylı bilgileri için Garanti Bankası şubelerine başvurulabilir.

Akbank öğretmenlere özel kredi kampanyası başlatan bankalar arasında yer alıyor. Akbank öğretmenlere özel kredi kampanyası ile uygun faiz oranı ve vade seçenekleri ile öğretmene kredi veriyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,253BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,785TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,510TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler