Ana SayfaEkonomiÖğretmene Kredi Veren Bankalar

Öğretmene Kredi Veren Bankalar

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Hangi Bankalar Öğretmene Özel Kredi Veriyor?

  Öğretmenlik mesleği çoğu düşünür ve entelektüelin de belirttiği üzere kutsal bir meslektir. Görevlerinin hakkını vererek yapabilen öğretmenler işini güzel yapan bankalar tarafından yok sayılmamıştır ve bazı bankalar öğretmelere özel kredi kampanyaları başlatmıştır. Öğretmenlik yapanlar söz konusu bankalara giderek özel kredi faiz ve vade oranlarından yararlanarak kredi kullanabilirler.

  Kredilendirme şartlarına bakıldığı zaman zaten çoğu öğretmenin sabit ve düzenli geliri olduğu için kredi kullanmalarında bir engel yoktur. Kredi notu iyi olan ve banka sicili bozuk olmayan öğretmenler sabit gelirleri olduğu için kolaylıkla kredi kullanabilirler. Fakat bu durum öğretmenlere özel kredi kampanyalarının gereksiz olduğu anlamına gelmez. Çünkü bankalar öğretmenlere özel kampanyalarda özel faiz oranları belirlerler.

  Çoğu banka müşteri kazanma yarışında başarılı olabilmek için öğretmenlere özel kredi kampanyaları düzenliyor. Dolayısıyla öğretmene kredi veren bankalar fazladır. Fakat yazımızda tüm bankalardan bahsetme ihtimalimiz olmadığı için sadece TEB, Garanti Bankası ve Akbank’ın öğretmelere özel düşük faizli kredi kampanyalarından bahsedeceğiz.

  Öğretmenlere Kredi Veren Bankalar

  TEB öğretmelere özel kredi veren bankalar arasında yer alıyor. TEB öğretmelere özel kredi kampanyası ile 36 ay vade ve düşük faiz oranı ile öğretmenlere kredi veriyor. Ayrıntılı bilgi için TEB şubelerine başvurulabilir.

  Garanti Bankası öğretmenlere özel faiz ve vade oranı ile kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Kredinin detaylı bilgileri için Garanti Bankası şubelerine başvurulabilir.

  Akbank öğretmenlere özel kredi kampanyası başlatan bankalar arasında yer alıyor. Akbank öğretmenlere özel kredi kampanyası ile uygun faiz oranı ve vade seçenekleri ile öğretmene kredi veriyor.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...