Ana SayfaEkonomiAltınları Yastık Altından Çıkarın

Altınları Yastık Altından Çıkarın

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Uluslararası Teknolojik Ekonomik ve Kültürel İlişkiler Birliği (USTEK) Genel Başkanı Şükrü Özek yaptığı açıklamada, ‘’ Yastık altında tutulan paranın ekonomiye de Türk lirasının değer kazanmasına da bir faydası olmaz, elinde altın olan yastık altında değil bankaların altın hesaplarında değerlendirsin’’ dedi.

Yastık Altındakinin Ekonomiye Faydası yok

Uluslararası Teknolojik Ekonomik ve Kültürel İlişkiler Birliği (USTEK) Genel Başkanı Şükrü Özek, ‘’ Türk parasını değersizleştirme çabalarına karşı halk parasına sahip çıktı ve yatırımlarını altına yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın döviz bozdurma çağrısını destekliyoruz ve Türk lirasının değer kazanması için çalışıyoruz. Halkımızda bu yönde karar vererek dövizlerini altına çevirdiler ancak altınlarını evde değil bankaların altın hesaplarında muhafaza etmeleri gerekiyor. Yoksa yapılan işlemin Türk lirasına da ekonomiye de bir katkısı olmaz’’ dedi.

Uluslararası Teknolojik Ekonomik ve Kültürel İlişkiler Birliği (USTEK) Genel Başkanı Şükrü Özek açıklamasının devamında, ‘’ 15 Temmuz’da ülkemizi kıskaca almaya çalıştılar ancak darbe sırasında Türk milleti kendini dünyaya ispatladı. Milletimiz şimdide dünyaya kendini ispatlayacak ve bu oyunu bozacaktır. Bu yüzden altınların bankaların altın hesaplarında muhafaza edilesi şarttır. Ev ve iş yerlerinde tutmak zaten güvenlik açısından uygun değil. Bu yüzden elinde altın olan vatandaşlar, altınlarını finans sistemine dahil etmeliler. Yastık altında tutulan altın finans sisteminde yok hükmündedir. Vatandaşımız bunu bilmelidir’’ dedi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...