Şekerbank’tan Tüketicilere Altın Biriktirme Fırsatı

0

Şekerbank’tan Birikim Yapmak İsteyenlere Altın Biriktirme Talimatı Fırsatı

Son dönemde bankalar tarafından ortaya çıkarılan birikim kampanyalarına bir yenisi geçtiğimiz günlerde eklendi. Standart olarak para üzerinden değerlendirilen birikim kampanyaları sayesinde birçok tüketici gelirinin bir kısmını daha sonra kullanmak üzere biriktirebiliyor. Yeni bir birikim kampanyası oluşturan Şekerbank’ın sistemi para ile değil altın ile işliyor, bu yönüyle Şekerbank’ın birikim kampanyası diğer bankalardan ayrılıyor.

Şekerbank maaş müşterileri, Şekerbank’ta vadesiz hesabı olan tüketiciler, Şekerbank kredi kartı olan tüketiciler bu kampanyadan faydalanabilirler. Kampanyadan faydalanabilmek için en az 1 kez Şekerbank şubesine gitmek ve talimat vermek gerekiyor.

Şekerbank’tan altın biriktirme talimatı veren kişilerin belirlediği günlerde belirledikleri miktar kadar otomatik olarak altın alınıyor ve birikim hesabına aktarılıyor. Bu talimat hem para üzerinden hem de altın cinsi üzerinden verilebilir.

Altın kuru sürekli değişiklik gösterdiği için talimatın gerçekleşeceği günkü akur baz alınıyor ve alışveriş gerçekleşiyor. 1 kez talimat veren kişilerin altınları otomatik olarak alınıp birikim hesaplarına aktarılıyor, talimat verenlerin tekrar işlem yapmaları gerekmiyor.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen tüketicilerin en az 100 liralık ya da 1 gram altın olmak şartıyla birikim talimatı vermeleri gerekiyor. Kampanyadan faydalanacak kişilerin talimatları hakkında herhangi bir üst limit belirlenmemiş.

Kredi kartı ile de talimat verebildiğiniz bu sistemle biriktirdiğiniz altınları istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz. Birikim hesabınız altına endekslendiği için paranız altın kuruna göre artıp azalabiliyor. Hesabınızdaki altınları kullanmak istediğinizde o günkü kurdan işlem yapılıp sizlere istediğiniz para biriminde ödeme yapılıyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın