Garanti Bankası Kış Kredisi

0

Garanti Bankası Kış Kredisi Kampanyası

Ani ihtiyaçlarınız için finansman desteğine ihtiyaç duyuyorsanız Garanti Bankası’nın güncel ihtiyaç kredisi kampanyası olan Kış Kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Yeni özel bir kampanya olarak tüketicilere sunulan Kış Kredisi sayesinde uygun kredi faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi alınabiliyor.

Garanti Bankası internet sitesi ve Garanti Bankası şubeleri aracılığıyla başvuru yapılabilen Garanti Bankası Kış Kredisi için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 1,49 olup bu oran sabittir. Kış Kredisi kampanyasından faydalanarak bankadan ihtiyaç kredisi alan tüketiciler borçlarını eşit taksitlerle bankaya geri öderler.

Garanti Bankası Kış Kredisi kampanyasından 10 bin liralık bir kredi paketi talep ederek faydalanan tüketicilerin 50 TL kredi tahsis ücreti ödemeleri gerekiyor. Yine buna ek olarak ihtiyaç kredisi alacak olan kişilerin hayat sigortası bedelini de peşin olarak ödemeleri gerekir.

Garanti Bankası’nın bu ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlediği yıllık maliyet oranı yüzde 21’dir. Kefilsiz ve teminatsız olarak kredi alınabilen bu ihtiyaç kredisi paketi yaz aylarına kadar geçerliliğini koruyacak.

Bu krediye başvuru yapmak isteyen tüketiciler kimlik belgeleri, maaş bordroları ile en yakın Garanti Bankası şubelerine uğrayabilirler. Kış Kredisi kampanyasından emekliler de faydalanabiliyor. Emeklilerin başvuru için bankaya emekli maaşı aldıkları hesabın dökümünü iletmeleri gerekiyor.

48 ay vade seçeneğinden faydalanılarak 10 bin lira kredi alındığında Garanti Bankası’na her ay ödenmesi gereken taksit ücreti 312 lira olur. 48 ay boyunca kredi borcu ödendiğinde kredi için toplamda 15 bin 33 lira ödenmiş olunur. 10 bin liralık bir ihtiyaç kredisi paketi için fazladan ödenecek olan miktar kredi masrafları hariç 5 bin 33 lira olacaktır. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın