Ana SayfaKredilerGaranti Bankası Kış Kredisi

Garanti Bankası Kış Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası Kış Kredisi Kampanyası

Ani ihtiyaçlarınız için finansman desteğine ihtiyaç duyuyorsanız Garanti Bankası’nın güncel ihtiyaç kredisi kampanyası olan Kış Kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Yeni özel bir kampanya olarak tüketicilere sunulan Kış Kredisi sayesinde uygun kredi faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi alınabiliyor.

Garanti Bankası internet sitesi ve Garanti Bankası şubeleri aracılığıyla başvuru yapılabilen Garanti Bankası Kış Kredisi için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 1,49 olup bu oran sabittir. Kış Kredisi kampanyasından faydalanarak bankadan ihtiyaç kredisi alan tüketiciler borçlarını eşit taksitlerle bankaya geri öderler.

Garanti Bankası Kış Kredisi kampanyasından 10 bin liralık bir kredi paketi talep ederek faydalanan tüketicilerin 50 TL kredi tahsis ücreti ödemeleri gerekiyor. Yine buna ek olarak ihtiyaç kredisi alacak olan kişilerin hayat sigortası bedelini de peşin olarak ödemeleri gerekir.

Garanti Bankası’nın bu ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlediği yıllık maliyet oranı yüzde 21’dir. Kefilsiz ve teminatsız olarak kredi alınabilen bu ihtiyaç kredisi paketi yaz aylarına kadar geçerliliğini koruyacak.

Bu krediye başvuru yapmak isteyen tüketiciler kimlik belgeleri, maaş bordroları ile en yakın Garanti Bankası şubelerine uğrayabilirler. Kış Kredisi kampanyasından emekliler de faydalanabiliyor. Emeklilerin başvuru için bankaya emekli maaşı aldıkları hesabın dökümünü iletmeleri gerekiyor.

48 ay vade seçeneğinden faydalanılarak 10 bin lira kredi alındığında Garanti Bankası’na her ay ödenmesi gereken taksit ücreti 312 lira olur. 48 ay boyunca kredi borcu ödendiğinde kredi için toplamda 15 bin 33 lira ödenmiş olunur. 10 bin liralık bir ihtiyaç kredisi paketi için fazladan ödenecek olan miktar kredi masrafları hariç 5 bin 33 lira olacaktır. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.