Ana Sayfa Kredi Kartları Şekerbank Hasat Kart!

Şekerbank Hasat Kart!

Şekerbank Hasat Kart! Şekerbank Hasat Kart Nedir? Hasat Karttın Sağladığı İmkânlar! Hasat Kart İçin Gerekli Belgeler! Detaylar İçin...

-

Şekerbank Hasat Kart Nedir?

Şeker pancarı üreticilerini desteklemek amacıyla 1953 yılında kurulan Şekerbank kurulduğu günden bu güne kadar çiftçilerin çeşitli ihtiyaçlarını özel kampanyalar ile karşılıyor. Şekerbank kurulduğu günden bu güne kadar kuruluş amacını geliştirerek tüm çiftçilere ve tarım üreticilerine çeşitli hizmetler veriyor. Şekerbank’ın çiftçilere özel sunduğu kampanyalar arsında hem fırsatları ile hem de kullanım oranı ile hasat kart ön plana çıkıyor.

Şekerbank’ın ‘’üretiminize destek, kesenize bereket, hayatınıza büyük kolaylık geliyor’’ sloganı ile duyurduğu hasat kart ile çiftçilere sıfır faiz ile vadeli satın alma imkanı tanıyor. Hasat kart kullanılarak mazot, ilaç, gübre, tohum ve fidan alımları faizsiz yapılabiliyor ve hasat zamanı ödeniyor. Ayrıca hasat kart sahipleri hasat kart üyesi işyerlerinden yaptığı alıverişlerde çeşitli avantajlardan yararlanabiliyor.

Hasat kart ile yapılan harcamalar hasat zamanına göre belirlenen vade seçeneklerine göre ödenebildiği gibi erken ödemede yapılabiliyor. Ayrıca kart sahibi ara ödemler ile borcunu azaltabiliyor. Şekerbank hasat kart tüm işyerlerinde ve tüm bankaların post cihazlarında kullanılabildiği gibi PTT şubelerine gidilerek borç ödemesi de yapılabilir.

Hasat Karttın Sağladığı İmkânlar:

  • Tarımsal harcamalarda hasat kart kullanılarak hasat zamanına kadar vade edilebilir.
  • Anlaşmalı tedarikçilerden yapılan harcamalarda 6 ay vade ve sıfır faizden yararlanılabilir.
  • Nakit ihtiyaçları hasat kart kullanılarak finanse edilebilir.
  • Tarsim sigorta primleri Şekerbank şubelerinden veya SBN sigorta acentelerinden hasat kart kullanılarak ödenebilir.

Hasat Kart İçin Gerekli Belgeler!

Hasat kart başvurusu hasat kart başvuru formu, nüfus cüzdanı, AKS, ÇKS veya çiftçilik belgesi ile Şekerbank şubelerinden yapılabilir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,713BeğenenlerBeğen
11,333TakipçilerTakip Et
19TakipçilerTakip Et
2,445TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler