Ana SayfaKredilerYapı Kredi Bankası, Çocuğunuz İçin Birikim Hesabı İmkanı Sunuyor!

Yapı Kredi Bankası, Çocuğunuz İçin Birikim Hesabı İmkanı Sunuyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası, çocuklar için “İlk Param” birikim hesabı imkanı sunmaktadır. İlk Param hesabı, ailelerin çocuklarının geleceği için şimdiden birikim yapmasını ve onların hayatlarını kolaylaştıracak imkan olanakları sağlamaktadır. Sahip olunan veya ilk kez başvurulan vadesiz mevduat Yapı Kredi hesabına her ay düzenli olarak bireylerin kendi belirlediği miktarlarda yatırım yaparak birikim yapabilmektedirler. Yine “İlk Param” birikim hesabı olan bireylerin akrabaları veya diğer yakınları da bu birikime destek olma isterlerse , bankanın sunduğu imkanlar arasında olan bu yardım, çocuklar için sağlanan avantajlar arasında yer almaktadır.

Müşteriler Düzenli Fon Alım Talimatı’nı, şahsa ait olan bireysel Yapı Kredi hesabından yahut yeni açacakları vadesiz hesabından yalnızca 50 Türk Lirası ve üzerinde yapacakları yatırım ile verebilmektedirler. İlk Param ile verilecek “Düzenli Fon Alım Talimatı” yönünde, müşterilerin kendi belirlediği ücret tutarları ve sıklığı ile sistemli bir şekilde fon alımı gerçekleştirilip, talimatı bir kez vermeleri yeterli olmaktadır.

Yine aynı şekilde ek yatırımlar yapılarak hesapların meblağları yükseltilebilir ya da nakit paraya ihtiyaç olduğu kritik ve sıkışık dönemlerde hesap bozdurulabilinir. Hesap bozdurma işlemlerinde banka hiçbir ücret talep etmemek ile birlikte müşterinin istediği bütün zaman zarflarında parayı kullanabilme fırsatı tanımaktadır.

Peki “İlk Param” Birikim Hesabına Nasıl Başvuru Yapılır?

Vatandaşın eğer sahip olduğu Yapı Kredi hesabı yoksa, şubeye gidip kendisine hesap açtırması ve sonrasında bireysel internet şubesine giriş yapıp ve gerekli işlem adımlarını takip ederek ya da en yakın Yapı Kredi şubesine giderek veyahut İLKPARAM yazıp boşluk bırakıp tc kimlik numarasını da yazarak  4470’e mesaj göndermesi ile başvuru gerçekleştirilebilinir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.