Ana SayfaGündemYapı Kredi Bankası 3. Kez 1. Oldu!

Yapı Kredi Bankası 3. Kez 1. Oldu!
Y

-

Oylamalar ve Euromoney tarafından sağlanan araştırmalar sonucunda “Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası” yine Yapı Kredi Bankası seçilerek 3. kez birincilik koltuğunda yer aldı.

Müşterilerine olan tutumları ve iletişimleri ile müşterilere sundukları ihtiyaç odaklı ve kaliteli çalışmaları kapsamında Yapı Kredi Bankası, dış ticaret yapan firmaların Euromoney’inDış Ticaret Finansmanı Araştırması 2017” doğrultusunda kullandıkları oylar sonucunda yine 1.lik zirvesine oturduğu görülmekte.

Yapılan açıklamalarda Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Feza Tan’ın da sözlerine yer verildi . Feza Tan, Türkiye’nin kalkınmasına katkı sağlayan farklı değerlerdeki bütün kuruluşların kaliteli ve iyi hizmet verdiklerini, Yapı Kredi Bankası’nın ödemelerde çözüm birliğine gidildiğini, müşterilerine danışmanlık ihtimamı sağladıklarını dile getirdi.

Piyasadaki tecrübeli uzman kadrosu ile dış ticaret kredisi konusunda ilerleme katetmiş geniş şebekelerini kullanarak akreditif finansmanı, harici garantiler, kabul/aval finansmanları, ülke finansmanları ile birlikte Eximbank finansmanları, sigortalı ihracat kredisi, forfaiting ile beraber dış satım ve dış alım çalışmaları doğrultusunda hizmette bulunduklarını söyleyen Feza Tan, şirketlerin yurt dışı kredi olanaklarından faydalanmaları konusunda da yardım ettiklerini ifade etti. Tan, ayrıca müşterilerinin Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Avrupa Yatırım Bankası ( EIB) ya da International Finance Corporation (IFC) kaynaklarından da fayda sağlamaları için gerekli hizmet ve yardım olanaklarında bulunduklarını söyledi.

Euromoney doğrultusunda yapılan çalışmaların, müşterilerinin oyları ile birlikte 3 senedir birincilik koltuğuna oturma mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Feza Tan, bunun müşterileri ile kurdukları güven birlikteliğinin bir belirtisi olduğunu söyledi.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol