Ana SayfaGündemYapı Kredi Bankası 3. Kez 1. Oldu!

Yapı Kredi Bankası 3. Kez 1. Oldu!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Oylamalar ve Euromoney tarafından sağlanan araştırmalar sonucunda “Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası” yine Yapı Kredi Bankası seçilerek 3. kez birincilik koltuğunda yer aldı.

Müşterilerine olan tutumları ve iletişimleri ile müşterilere sundukları ihtiyaç odaklı ve kaliteli çalışmaları kapsamında Yapı Kredi Bankası, dış ticaret yapan firmaların Euromoney’inDış Ticaret Finansmanı Araştırması 2017” doğrultusunda kullandıkları oylar sonucunda yine 1.lik zirvesine oturduğu görülmekte.

Yapılan açıklamalarda Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Feza Tan’ın da sözlerine yer verildi . Feza Tan, Türkiye’nin kalkınmasına katkı sağlayan farklı değerlerdeki bütün kuruluşların kaliteli ve iyi hizmet verdiklerini, Yapı Kredi Bankası’nın ödemelerde çözüm birliğine gidildiğini, müşterilerine danışmanlık ihtimamı sağladıklarını dile getirdi.

Piyasadaki tecrübeli uzman kadrosu ile dış ticaret kredisi konusunda ilerleme katetmiş geniş şebekelerini kullanarak akreditif finansmanı, harici garantiler, kabul/aval finansmanları, ülke finansmanları ile birlikte Eximbank finansmanları, sigortalı ihracat kredisi, forfaiting ile beraber dış satım ve dış alım çalışmaları doğrultusunda hizmette bulunduklarını söyleyen Feza Tan, şirketlerin yurt dışı kredi olanaklarından faydalanmaları konusunda da yardım ettiklerini ifade etti. Tan, ayrıca müşterilerinin Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Avrupa Yatırım Bankası ( EIB) ya da International Finance Corporation (IFC) kaynaklarından da fayda sağlamaları için gerekli hizmet ve yardım olanaklarında bulunduklarını söyledi.

Euromoney doğrultusunda yapılan çalışmaların, müşterilerinin oyları ile birlikte 3 senedir birincilik koltuğuna oturma mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Feza Tan, bunun müşterileri ile kurdukları güven birlikteliğinin bir belirtisi olduğunu söyledi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.