Yapı Kredi’den Araç Almak İsteyenlere Kredi

0

Yapı Kredi Taşıt Kredisi

1944 yılında bireylerin daha uygun şartlarda konut sahibi olması için kurulan Yapı Kredi araç sahibi olmak isteyen kişilere taşıt kredisi veriyor. Yapı Kredi sıfır araç için ve ikinci el araç için başlattığı taşıt kredisi kampanyası ile hayalindeki araca kavuşmak için nakit ihtiyacı duyan kişilere geniş vade seçenekleri ve uygun faiz oranı ile kredi veriyor.

Yapı Kredi taşıt kredisi kampanyası ile sıfır kilometre araçlar için ve en fazla 10 yaşında olan ikinci el araçlar için 48 aya varan vade seçenekleri ile kredi kullanma imkanı sunuyor. Ayrıca Yapı Kredi’nin firmalara öze taşıt kredisi kampanyaları da bulunuyor.

Yapı Kredi bireysel taşıt kredisi kapsamında kredi faiz oranları sıfır araç veya ikinci el araç seçimine göre değişiklik gösteriyor. Yapı Kredi taşıt kredisi kampanyası ile sıfır kilometre araç için alınan krediye %1,27 faiz oranı belirlerken ikinci el araç için alınan krediye %1,29 faiz uyguluyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Yapı Kredi’den 36 ay vade ile %1,27 faiz oranından 40.000 TL tutarında sıfır kilometre araç için taşıt kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 1.452 TL olurken kredinin yıllık maliyet oranı %20,3515 oluyor. Kredi kapsamında ödenmesi gereken masraflar ise 210 TL oluyor. Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahildir.

Yapı Kredi bireysel taşıt kredisine nüfus cüzdanı, gelir belgesi, ikametgah belgesi, proforma fatura veya araç ruhsatı ile Yapı Kredi şubelerinden başvurulabilir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın