Ana SayfaKredilerYapı Kredi’den İhtiyacı Olanlara Kredi

Yapı Kredi’den İhtiyacı Olanlara Kredi
Y

-

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi

1944 yılında bireylerin daha uygun koşullarda ve daha kolay konut sahibi olabilmeleri için kurulan Yapı Kredi, finansman ihtiyacı duyan kişilere ihtiyaç kredisi veriyor. Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerine ve Yapı Kredi müşterisi olmak isteyen kişilere uygun faiz oranlı ve düşük vadeli ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Ayrıca Yapı Kredi geniş kredi başvuru kanalları ile ihtiyaç kredisine kolay ulaşım fırsatı da sunuyor.

Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında eğitimden mobilyaya, beyaz eşyadan tatile kadar çeşitli gereksinimleri için finansmana ihtiyaç duyan kişilere 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi veriyor. Yapı Kredi, bireysel ihtiyaç kredisi ile ihtiyaç sahiplerine 48 ay vade imkanının yanında %1,26 başlayan faiz oranlarından yararlanma imkanı da tanıyor. Fakat Yapı Kredi ihtiyaç kredisinin faiz oranları kişilere göre değişiklik gösterebiliyor.

Yapı Kredi’den 48 ay vadeli %1,26 faiz oranından 25.000 TL miktarında bireysel ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 736,26 TL olurken toplam geri ödeme tutarı 35.340,48 TL oluyor. İhtiyaç kredisinin yıllık toplam maliyet oranı ise %20,0821 oluyor. Yıllık toplam maliyet oranına kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahil edilirken hayat sigortası primleri dahil edilmemiştir.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisine 4411’e SMS gönderilerek, Yapı Kredi telefon bankacılığı ile, Yapı Kredi ATM’leri aracılığı ile ve Yapı Kredi şubelerine müracaat edilerek başvuru yapılabiliyor. Bireysel ihtiyaç kredisi için nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah belgesi gerekiyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol