Denizbank’tan İhtiyacı Olanlara Tüketici Kredisi

Denizbank Tüketici Kredisi

1938 yılında gelişen Türk denizcilik sektörüne destek sağlamak amacıyla kurulan Denizbank her geçen gün genişlettiği kredilendirme çeşitleri ile kişilerin her türlü finansman ihtiyacını karşılıyor. Denizbank’ın evlilikten sağlığa, eğitimden tatile kadar çeşitli ihtiyaçları karşılamaya yönelik kredilendirme çeşitleri de bulunuyor. Denizbank’ın kişisel ihtiyaçlara özel tüketici kredisi ile ihtiyacı olanlar uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

Denizbank tüketici kredisi ile eğitim, sağlık, evlilik, tatil ve ev eşyası gibi kişisel ihtiyaçlarını karşılamak için finansmana ihtiyaç duyan kişilere esnek taksit ödeme planı ve 48 ay vade seçeneği ile kredi veriyor. Ayrıca Denizbank tüketici kredisinin başvuru sonucu 1 gün içinde belli oluyor.

Denizbank’ın 48 ay vadeli ve sabit faizli tüketici kredisi kampanyası ile 60.000 TL’ye varan kredilendirme limiti ile kredi kullanılabiliyor. Ayrıca Denizbank tüketici kredisi kampanyası ile vade ve kredi limiti fark etmeksizin %1,69 faiz oranıyla tüketici kredisi kullanılabiliyor.

Denizbank’tan 48 ay vade ve %1,69 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında tüketici kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 328 TL olurken kredi kapsamında Denizbank 50 TL kredi tahsis ücreti talep ediyor.

Denizbank’tan 48 ay vade ve %1,69 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık toplam maliyet oranı %2,3026 olurken yıllık toplam maliyet oranı %27,6318 oluyor.

Denizbank tüketici kredisine başvuru formu, nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve yerleşim belgesi ile Denizbank şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.