Ana SayfaSigorta İş İlanlariAksigorta 2015 Genç Yetenekler Alımı

Aksigorta 2015 Genç Yetenekler Alımı
A

-

Sigorta şirketlerinde kariyer hedefleyen ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen adaylara Aksigorta benzesiz bİr fırsat sunuyor. Köklü ve uzun yılların vermiş olduğu deneyime dayalı sigorta şirketi olan Aksigorta 2015 personel alımlarına başladı.

Türkiye'de bankacılık sektöründen sonra gelen ve kariyer odaklı gençlerin tercihleri arasında yer alan, yoğun rağbet gösterilen sigortacılık sektörü her geçen gün daha kaliteli bir noktaya gelerek adaylara uzun vadeli hedefler sunmaktadır. 

Aksigorta akademisinde genç yeni mezun adaylar veya en fazla 1 yıl iş hayatı geçmişi olan kariyerini sigortacılık sektöründe ilerletmek isteyen adaylar değerlendirilecek ve iş ilanlarında da belirtildiği gibi farklı departmanlarda istihdam edilecektir.

Aksigorta 2015 Genç Yetenek alımına ilişkin detaylar ve başvurlar

Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik, Aktüerya, Sigortacılık bölümlerinden mezun ya da 2015 yaz başında mezun olacak,

1989 ve sonrası doğumlu,
Herhangi bir sektörde en fazla 1 yıldır çalışan ve kariyerine sigorta sektöründe devam etmek isteyen,
Askerlik görevini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen.
İş Tanımı
Aksigorta Genç Yetenekler programına katılarak geleceğin parlayan sektörü olan sigorta sektöründe kendi yerinizi kendiniz yaratın!

Tüm adaylarda daha önceki yıllarda Aksigorta Genç Yetenek sürecinde mülakat aşamasında elenmemiş olma şartı aranacaktır. Başvurusu olumlu bulunan adaylar email, SMS veya arama yoluyla bilgilendirilerek, Haziran ayında yapılacak olan sınavlara davet edileceklerdir.

Aksigorta iş ilanı başvurusunu aşağıdaki bağlantılardan yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/aksigorta-is-ilanlari-c3773-p28656/

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol