Ana Sayfa Ekonomi Türkiye Finans Katılım Bankasına Yeni Transfer

Türkiye Finans Katılım Bankasına Yeni Transfer

-

Strateji ve Program Yönetimi Müdürlüğü’ne Topaç Getirildi

Türkiye Finans Katılım Bankası, Strateji ve Program Yönetimi Müdürlüğü birimine yeni bir müdür atadığını açıkladı. Bankadan yapılan açıklamaya göre müdür koltuğuna Fatih Tuğrul Topaç’ın atandığı ilan edildi.

Türkiye Finans Katılım’dan Yılık İlk Transferi

Türkiye’nin yükselen değerli bankalarından olan Türkiye Finans Katılım Bankası, banka bünyesine yeni bir transfer yaptığını duyurdu. Açıklamaya göre Strateji ve Program Yönetimi Müdürlüğü’ne Fatih Tuğrul Topaç’ın getirildiği kaydedildi.

Fatih Tuğrul Topaç Kimdir?

Fatih Tuğrul Topaç fakülte eğitimini Marmara Üniversitesi’nde tamamladı. Üniversitenin iktisat bölümünden mezun olan Topaç, 2005 yılı itibari ile bankacılık sektörüne giriş yaptı. Kariyerine bankacılık sektöründe başlayan Topaç’ın ilk bankacılık deneyimi Kuveyt Türk Katılım Bankası’nda oldu. 2005 yılında bankanın iç kontrol müdürlüğü departmanında denetçi olarak çalışmalarını yürüten Topaç, bir yıl sonra Akbank bünyesine geçiş yaptı. 2006 ile 2010 yılları arasında Akbank’ta müfettişlik görevini yaptığı öğrenilen Fatih Tuğrul Topaç’ın bir yıl süreyle de HSBC bünyesinde müfettiş olarak çalıştığı kaydedildi.

Üst Düzey Yöneticilik Yaptı

Fatih Tuğrul Topaç’ın bir yıl süreyle de Ata Yatırım bünyesinde bankacılık alanında analistlik yaptığı da bildirildi. 2012 ile 2014 senelerinde Yapı Kredi Bankasında çalışan Topaç, kariyerine Stratejik Planlama Yönetici Yardımcısı olarak devam etti.

TEB Yatırım analistliği de yapan Türkiye Finans Katılım Bankası’nın yeni Strateji ve Program Yönetimi Müdürü Fatih Tuğrul Topaç, bu günden itibaren bankaya değer katacak. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,608BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,426TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler