Halkbank’tan Küçük İhtiyaçlara Mini Kredi

0

Halkbank Kredimini Kampanyası

1933 yılında kurulan ve KOBİ’lerin hayat suyu olan Halkbank 7’den 70’e herkesin kullanabileceği ve her duruma özel kredilendirme çeşitleri ile kişilerin finansman ihtiyacını karşılarken ülke ekonomisinin gelişmesine de katkı sağlıyor.

Türkiye Halk Bankası’nın küçük tutarlı ihtiyacı olanlara özel kredi kampanyası da bulunuyor. Halkbank kredimini kampanyası ile düşük tutarlı ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kullanmak isteyen kişilere kısa vadeli ihtiyaç kredisini düşük faiz oranları ile veriyor.

Halkbank’ın düşük tutarlı ihtiyaçlara özel kredilendirme türü olan kredimini kampanyası ile 10 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Halkbank kredimini kampanyasıyla 10 ay vadeli ihtiyaç kredisi 5.000 TL tutarında alınabiliyor. Halkbank’ın 10 ay vade ve 5.000 TL kredi limiti ile kullanıma sunduğu ihtiyaç kredisi yüzde 1,10 faiz oranıyla kullanılabiliyor.

Türkiye Halk Bankası’ndan 10 ay vade ve %1,10 faiz oranıyla 5.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 537,01 TL olurken geri ödenecek toplam tutar 5.370,13 TL oluyor. Ayrıca kredimini kapsamında 25 TL kredi tahsis ücreti tahsil ediliyor.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Halkbank’tan 10 ay vade ve %1,10 faiz oranıyla 5.000 TL tutarında kredimini alınması halinde kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 18,4224 oluyor. Yıllık toplam maliyet oranına faiz, vergi ve kredi tahsis ücreti dahil edilirken hayat sigortası masrafları dahil edilmemiştir.

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için ve kredimini kampanyasına başvuru yapabilmek için Halkbank şubelerine müracaat edilebilir. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın