Ana SayfaKredilerHalkbank’tan İhtiyaçlara Bordro24 Kredisi

Halkbank’tan İhtiyaçlara Bordro24 Kredisi
H

-

Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Küçük ve orta dereceli işletmelere uygun kredi sağlamak amacıyla kurulan Türkiye Halk Bankası geniş kredilendirme çeşitleri ile tüzel kişilere ve gerçek kişilere kredi kullandırıyor. Halkbank’ın kendi müşterilerine özel kredilendirme kampanyaları da bulunuyor. Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi kampanyası ile maaşını Halkbank’tan alan çalışanlara uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor.

Halkbank Bordro24 ihtiyaç kredisi kampanyasıyla ihtiyaçlarını karşılamak için finansman gereksinimi olan Halkbank müşterileri 48 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Halkbank’ın maaşını Halkbank aracılığıyla alanlara özel kredi kampanyasının kredi limitleri hakkında bilgi almak için Halkbank’a müracaat edilmesi gerekiyor.

Türkiye Halk Bankası Bordro24 ihtiyaç kredisinin faiz oranları masrafsız kredi veya masraflı kredi tercihine göre değişiklik gösterebiliyor. Halkbank, masrafsız Bordro24 ihtiyaç kredisine %1,25 faiz uygularken kredi tahsis ücreti tahsil edilen ihtiyaç kredisine %1,15 faiz uyguluyor. Söz konusu faiz oranlarından Halkbank’tan kredili mevduat hesabı açtıranlar ve hayat sigortası yaptıranlar yararlanabiliyor.

Halkbank’tan 15.000 TL tutarında 48 ay vadeli ve %1,25 faiz oranıyla masrafız ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 441 TL olurken kredinin sigorta masrafları hariç yıllık toplam maliyet oranı %19,5618 oluyor. Kredi kapsamında Halkbank kredi tahsis ücreti talep etmiyor.

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası Bordro24’e 3452’ye SMS göndererek, internet şubesi aracılığıyla, Halkbank Dialog’tan ve Halkbank şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,353TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol