Krediler Vakıfbank’tan 0 Kilometre Taşıt Kredisi

Vakıfbank’tan 0 Kilometre Taşıt Kredisi

Son Güncelleme:

Vakıfbank 0 Kilometre Taşıt Kredisi

Bankaların günümüzün vazgeçilmezleri arasında yer alan araba alımlarına özel kredilendirme çeşitleri de bulunuyor. Hayalindeki araca kavuşmak için finansman ihtiyacı duyan kişilere taşıt kredisi veren bankalar arasında Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Vakıfbank da yer alıyor. Vakıfbank taşıt kredisi ile hayalindeki 0 kilometre araca kavuşmak için finansmana ihtiyacı olanlara uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

Vakıfbank taşıt kredisi ile hayalindeki araca kavuşmak için kredi kullanmak isteyenlere 48 ay vade seçeneğiyle kredi veriyor. Vakıfbank’ın 48 ay vadeli taşıt kredisi ile kredi vadesi ve kredi tutarı fark etmeksizin %1,45 faiz oranıyla taşıt kredisi kullanılabiliyor.

Vakıfbank taşıt kredisi ile nihai fatura bedeli en fazla 50.000 TL olan araç alımında fatura bedelinin %70 kadar kredi kullanılabilirken nihai fatura bedeli 50.000 TL’den fazla olan araçların fatura bedelinin 50.000 TL’lik kısmının %70’i ve 50.000 TL’den fazla olan kısmının %50’si kadar kredi kullanılabiliyor.

Vakıfbank’tan 48 ya vade ve %1,45 faiz oranıyla 50.000 TL tutarında 0 km taşıt kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 1.545,06 TL olurken kredinin vergi, faiz ve kredi tahsis ücretini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %23,2657 oluyor. ( Söz konusu kredi hesaplaması örnek bir hesaplama olup kredi taksit tutarı değişiklik gösterebilir)

Vakıfbank taşıt kredisine nüfus cüzdanı, çalışma durumuna göre delir belgesi ve araç faturası veya proforma fatura ile Vakıfbank Şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,406BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,642TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,528TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler