Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan 0 Kilometre Taşıt Kredisi

Vakıfbank’tan 0 Kilometre Taşıt Kredisi
V

-

Vakıfbank 0 Kilometre Taşıt Kredisi

Bankaların günümüzün vazgeçilmezleri arasında yer alan araba alımlarına özel kredilendirme çeşitleri de bulunuyor. Hayalindeki araca kavuşmak için finansman ihtiyacı duyan kişilere taşıt kredisi veren bankalar arasında Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Vakıfbank da yer alıyor. Vakıfbank taşıt kredisi ile hayalindeki 0 kilometre araca kavuşmak için finansmana ihtiyacı olanlara uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

Vakıfbank taşıt kredisi ile hayalindeki araca kavuşmak için kredi kullanmak isteyenlere 48 ay vade seçeneğiyle kredi veriyor. Vakıfbank’ın 48 ay vadeli taşıt kredisi ile kredi vadesi ve kredi tutarı fark etmeksizin %1,45 faiz oranıyla taşıt kredisi kullanılabiliyor.

Vakıfbank taşıt kredisi ile nihai fatura bedeli en fazla 50.000 TL olan araç alımında fatura bedelinin %70 kadar kredi kullanılabilirken nihai fatura bedeli 50.000 TL’den fazla olan araçların fatura bedelinin 50.000 TL’lik kısmının %70’i ve 50.000 TL’den fazla olan kısmının %50’si kadar kredi kullanılabiliyor.

Vakıfbank’tan 48 ya vade ve %1,45 faiz oranıyla 50.000 TL tutarında 0 km taşıt kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 1.545,06 TL olurken kredinin vergi, faiz ve kredi tahsis ücretini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %23,2657 oluyor. ( Söz konusu kredi hesaplaması örnek bir hesaplama olup kredi taksit tutarı değişiklik gösterebilir)

Vakıfbank taşıt kredisine nüfus cüzdanı, çalışma durumuna göre delir belgesi ve araç faturası veya proforma fatura ile Vakıfbank Şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol