Krediler Denizbank’tan Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi

Denizbank’tan Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi

Son Güncelleme:

Denizbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Emekliler, memurlar ve özel sektör çalışanları maaşını aldığı bankaların özel kredi kampanyalarından yararlanabiliyor. Maaşını Denizbank’tan alanlar da Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak için kurulan Denizbank’ın maaşlı müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyor. Denizbank maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi ile finansmana ihtiyacı olan müşterilerine uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

Denizbank ihtiyaç kredisi ile maaşlarını Denizbank aracılığıyla alan kişiler her türlü ihtiyaçları için Denizbank’tan 48 aya varan vade seçenekleriyle kredi alabiliyor. Denizbank’ın maaş müşterilerine özel 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kapsamında 60.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor.

Denizbank maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisinin faiz oranları kredi vadesine göre değişiklik gösteriyor. Denizbank, maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kapsamında 0-12 ay vadeli krediye %1,33, 13-24 ay vadeli krediye %1,35 ve 25-48 ay vadeli krediye %1,50 faiz uyguluyor.

Denizbank’tan 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi 48 ay vadeli ve %1,50 faiz oranıyla alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 313 TL olurken kredinin sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı 213 TL oluyor.

Denizbank’tan 48 ay vade ve %1,50 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık toplam maliyet oranı %2,0203 olurken kredinin kredi tahsis ücretini, vergisini ve faizini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %24,2435 oluyor.

Denizbank maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisine nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah belgesi ile Denizbank şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,422BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,626TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,536TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler