Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Tam 24 Pozisyon İçin Çok Sayıda Personel Alacak!

Şekerbank Tam 24 Pozisyon İçin Çok Sayıda Personel Alacak!

-

Her geçen gün gelişmekte ve yeni istihdamlar sağlamakta olan bankacılık sektörünün liderlerinden olan Şekerbank 2017 yılı personel alımlarına başladı.

Kurumsal yönetim yapısı ve köklü geçmişi ile ülkemizde faaliyetlerini hız kesmeden devam ettiren Şekerbank yeni personel alımları için banka iş ilanları yayınlamakta. Ülke ekonomisine büyük katkıları bulunan Şekerbank tarafından hem yeni şubeler hemde mevcut kadrolarına yeni personel alımları gerçekleştirilmekte.

Üniversitelerin ilgili bölümlerini tamamlamış olan adayların yoğun ilgili gösterdiği bankacılık sektörü her geçen gün çok daha fazla rağbet görmekte. Düzenlenen banka sınavları ve yayınlanan banka iş ilanları çok sayıda aday tarafından takip edilemektedir. 2016 yılı içerisinde bankalar beklenen düzeyde personel alımları gerçekleştirmezken, 2017 yılı ile birlikte yeni banka iş ilanları yayınlanmaya başladı.

Lisans ve ön lisans mezunu adayların değerlendirildiği banka iş ilanlarına bir yeniside Şekerbank tarafından eklendi. Şekerbank yayınladığı 24 farklı pozisyon için banka iş ilanları çerçevesinde aradığı koşulları sağlayan bankacı adayları ile görüşme yapmayı hedeflemektedir. Özellikle 4 yıllık üniversite mezunlarının arandığı ilanlarda Şekerbank Şube kadroları ve Şekerbank genel müdürlük kadroları, Şekerbank operasyon kadroları için farklı iş ilanları yayınlanmıştır.

Başvurmak isteyen adaylardan belli pozisyonlar için Deneyim şartı aranırken, deneyimsiz bankacı adayları içinde farklı pozisyonlar sunulmaktadır. Bankacılık alanında kariyer hedefleyen genç kitlenin gerekli şartları sağlaması koşulu ile Şekerbank bünyesinde çalışma imkanı verilmektedir.

İlgili banka iş ilanı detayları ve başvurular için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

https://www.tumislerburada.com/sekerbank-is-ilanlari/42568/0/0/0/0/1/0/0/0/0

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol