Ana SayfaEkonomiBurada Eviniz Arsanız Varsa Dikkat!

Burada Eviniz Arsanız Varsa Dikkat!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Trabzon’un Yomra ilçesinde Kuveytli bir yatırımcı tarafından yapılacak olan yatırımın ardından burada evi ya da arsası olanların başına talih kuşu konduğu açıklandı. 

Trabzon’un Yomra ilçesi 36 bin kişilik nüfusu ile sakin bir ilçe olarak bilinirken son zamanlarda yaşanan gelişmelerin ardından bu bölgede yaşayan ve çeşitli şekillerde yatırımları bulunan vatandaşların lehine bir durum yaşandı. Sessiz sakin ve kendi halinde bir ilçe olarak tanımlanan Yomra ilçesine Kuveytli bir yatırımcının önemli ve büyük bir turizm yatırımı yapması bekleniyor. Bu yatırımın ardından bölgede evi ya da arsası olan vatandaşların bu durumdan karlı çıkmaları bekleniyor. 

Geçtiğimiz günlerde Kuveytli Doktor Nami Alnami bölgeye gerçekleştirmiş olduğu bir ziyaret sonrasında ilçeye hayran kaldı. Bu durumu hemen değerlendirmek istediği için Yomra belediyesine konu hakkında bir ziyarette bulundu ve bulunmuş olduğu ziyaret sırasında 150 milyon dolar değerinde bir yatırım yapmak istediğini açıkladı. Turizm yatırımı olarak değerlendirilmesi beklenen bu yatırımın ardından ilçede evi ve arsası bulunan vatandaşlarında bu durumdan nasibini almaları bekleniyor. Son zamanlarda hükümetin desteği sonucunda hem devlet hem de özel sektör alanında yapılan çeşitli yatırımların ardından hızlı bir şekilde gelişmeye başlayan ilçenin yapılması planlanan turizm yatırımı ile birlikte çok daha fazla gelişmesi bekleniyor. 

Bu konu hakkında bilgi alışverişinde bulunan Kuveytli yatırımcının gerekli görüşmeleri sürdürdüğü öğrenildi. Belediye Başkanı tarafından konu hakkında yapılan açıklamaların ardından son zamanlarda yatırımcıların ilk adresi ve göz bebeği olmalarından dolayı oldukça mutlu olduklarını dile getirdi. Bunun ardından yapılacak yatırımlarla birlikte evlerin ve arsaların değerlenmesi bekleniyor. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.