Garanti Bankası’ndan Bahar Masraflarına Kredi

0

Garanti Bankası Kredi Kampanyası

Bankaların, tüketicinin özel masraflarına ve mevsimlik ihtiyaçlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyaları da bulunuyor. Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan Garanti Bankası da tüketicinin dönemsel ihtiyaçlarına özel ihtiyaç kredisi veriyor. Garanti Bankası bahar kredisi ile bahar alışverişi gibi masraflarını karşılamak için kredi kullanmak isteyen kişilere uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kapsamında kullanıma sunduğu bahar kredisi ile bahar ayının getirdiği masrafları karşılamak isteyenlere 48 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi veriyor. Garanti Bankası’nın online olarak başvuru yapılabilen bahar kredisi %1,16’dan başlayan faiz oranlarıyla kullanılabiliyor ve bahar kredisi faiz oranı kredi tutarına ve kredi vadesine göre değişiklik gösterebiliyor.

Bununla birlikte Garanti Bankası bahar kredisi kapsamında Garanti Bankası maaş müşterisi olmayanlar Garanti Cep veya internet şubesi aracılığıyla kredi başvurusu yapması halinde en fazla 25.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

Garanti Bankası’ndan 48 ay vade ve %1,36 faiz oranıyla 25.000 TL tutarında bahar kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 755,23 TL olurken kredinin toplam maliyet tutarı 36.382,12 TL oluyor. Ayrıca kredinin kredi tahsis ücretini, faizini ve vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %21,7999 oluyor.

Garanti Bankası bahar kredisine Garanti İnternet veya Garanti Mobil aracılığıyla başvuru yapılabilirken kredi başvurusu kabul edilmesi halinde şubeye gitmeden kredi tutarı kullanılabiliyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın