Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Tıp Haftasına Özel Kredi Kampanyası

Vakıfbank’tan Tıp Haftasına Özel Kredi Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankaların yıllın belli zamanların belli meslek gruplarına ve belli faaliyetlere özel başlattığı kredi kampanyaları bunuyor. Türkiye’de hizmet veren üç kamu bankasından biri olan Vakıfbank’ın da meslek gruplarına özel kredi kampanyaları bulunuyor. Vakıfbank tıp haftasına özel başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile finansman ihtiyacı olan sağlık sektörü çalışanlarına uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için finansman gereksinimi olan sağlık sektörü çalışanlarına en az 3 en fazla 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi veriyor. Vakıfbank’ın tıp haftasına özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi 3 ay ertelemeli, 3 ayda bir ödemeli ve değişken taksitli kullanılabiliyor.

Vakıfbank tıp haftasına özel ihtiyaç kredisi ile kredi kullanmak isteyen sağlık sektörü çalışanları 90.000 TL’ye varan kredi limitleri ile kredi kullanabiliyor. Vakıfbank’ın tıp haftasına özel kredi kampanyası ile sağlık sektörü çalışanları kredinin vadesi ve kredi miktarı fark etmeksizin %1,11 faiz oranıyla kredi alabiliyor. Söz konusu faiz oranında Vakıfbank aracılığıyla sigorta yaptırılması ve kredili mevduat hesabı açılması karşılığında yararlanılabiliyor.

Vakıfbank’tan 48 ay vade ve %1,11 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 283,33 TL olurken kredinin faizini, kredi tahsis ücretini ve vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %17,5464 oluyor.

Vakıfbank tıp haftasına özel ihtiyaç kredisi kampanyasına Vakıfbank şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...