Vakıfbank’tan Tıp Haftasına Özel Kredi Kampanyası

0

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankaların yıllın belli zamanların belli meslek gruplarına ve belli faaliyetlere özel başlattığı kredi kampanyaları bunuyor. Türkiye’de hizmet veren üç kamu bankasından biri olan Vakıfbank’ın da meslek gruplarına özel kredi kampanyaları bulunuyor. Vakıfbank tıp haftasına özel başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile finansman ihtiyacı olan sağlık sektörü çalışanlarına uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için finansman gereksinimi olan sağlık sektörü çalışanlarına en az 3 en fazla 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi veriyor. Vakıfbank’ın tıp haftasına özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi 3 ay ertelemeli, 3 ayda bir ödemeli ve değişken taksitli kullanılabiliyor.

Vakıfbank tıp haftasına özel ihtiyaç kredisi ile kredi kullanmak isteyen sağlık sektörü çalışanları 90.000 TL’ye varan kredi limitleri ile kredi kullanabiliyor. Vakıfbank’ın tıp haftasına özel kredi kampanyası ile sağlık sektörü çalışanları kredinin vadesi ve kredi miktarı fark etmeksizin %1,11 faiz oranıyla kredi alabiliyor. Söz konusu faiz oranında Vakıfbank aracılığıyla sigorta yaptırılması ve kredili mevduat hesabı açılması karşılığında yararlanılabiliyor.

Vakıfbank’tan 48 ay vade ve %1,11 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 283,33 TL olurken kredinin faizini, kredi tahsis ücretini ve vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %17,5464 oluyor.

Vakıfbank tıp haftasına özel ihtiyaç kredisi kampanyasına Vakıfbank şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın