Denizbank Lise Mezunu Engelli Personel Alımları Yapıyor!

Denizbank Engelli Kadrosuna Personel Alımları Yapıyor! Denizbank Engelli Banka Personeli Alımı Genel Kriterleri! Detaylar İçin...

0
Denizbank Engelli Kadrosuna Personel Alımları Yapıyor!

Denizbank, bankanın Operasyon Destek Görevlisi departmanında görevlendirmek üzere, en az lise mezunu engelli personeli alımı yapacağını duyurdu.

Denizbank tarafından yapılacak olan banka personeli alım ilanında, iş başvurusunda bulunacak engelli personeli adaylarının en az lise mezunu olmalarını talep ediyor.

Lise Mezunu Engelli Personel Alımı Genel Kriterleri

Lise Mezunu Engelli Personel Alımı Genel Kriterleri
Lise Mezunu Engelli Personel Alımı Genel Kriterleri
  • İstanbul‘da ikâmet ediyor olması,
  • Bankacılık temel yetkinliklerine sahip olunması
  • Düzgün bir diksiyona sahip olunması,
  • 18-32 yaş aralığında olması,
  • En az %40 Engel raporu olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • İletişim yönünün kuvvetli olması,
  • MS Office uygulamalarına hakim olunması,
  • Erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları ya da askerlikten muaf durumunda olmuş olmaları gerekmektedir.

Denizbank tarafından, Denizbank Bankacılık Merkezi’nde istihdam edilecek olan engelli banka personellerinin en az yüzde 40 oranında engel raporuna sahip olmaları gerekiyor. Güncel raporunu, banka mülakatı aşamasında paylaşabilecek olan kişilerin iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

Son Başvuru Ne Zaman?

Son Başvuru Ne Zaman?
Son Başvuru Ne Zaman?

Başvuru yapacak adaylar İstanbul’da ikamet etmelidirler. Son başvuru tarihi 12 Şubat 2022 Cumartesi günüdür.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-operasyon-destek-gorevlisi-engelli-kadrosu-2942773
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın