Anasayfa Krediler Albaraka Türk’ten Tüketici Finansmanı

Albaraka Türk’ten Tüketici Finansmanı

Albaraka Türk’ten Dayanıklı Tüketim Malı Finansmanı

Katılım bankaları ihtiyaç finansmanının yanı sıra çeşitli mal ve hizmet alımları için nakitte ihtiyaç duyan kişilere de finansman sağlıyor. Türkiye’deki katılım bankacılığının öncüleri arasında yer alan Albaraka Türk Katılım Bankası da mal ve hizmet alımı için nakit ihtiyacı olanlara finansman sağlıyor. Albaraka Türk tüketim finansmanı ile dayanıklı veya yarı dayanıklı tüketim malı alımı için nakit ihtiyacı olanlara uygun vade ve kar oranı ile finansman sağlıyor.

Albaraka Türk tüketim finansmanı ile beyaz eşya, mobilya, televizyon, bilgisayar, klima ve benzeri ihtiyaçları olan kişiler 48 ay vade ile tüketim finansmanından yararlanabiliyor. Ayrıca Albaraka Türk tüketim finansmanı %1,25 kar oranı ile kullanılabilirken taksit ödemeleri her ay, 2 ayda bir, 3 ayda bir veya değişken taksitli esnek ödemlerle yapılabiliyor.

Albaraka Türk’ten 48 ay vade ve %1,25 kar oranıyla 20.000 TL tutarında tüketim finansmanı alınması halinde finansmanın aylık taksit tutarı 587,50 TL olurken geri ödenecek toplam tutar 28.200 TL oluyor.

Albaraka Türk’ten 20.000 TL tutarında dayanıklı tüketim finansmanı 48 ay vade ve %1,25 kar oranıyla alınması halinde finansmanın aylık maliyet oranı %1,52 olurken finansmanın masraflarını, kar oranını ve vergilerini kapsayan yıllık maliyet oranı %19,89 oluyor.

Albaraka Türk tüketim finansmanı başvurusu satın alınacak malın proforma faturası, nüfus cüzdanı ve çalışma durumuna göre gelir belgesi ile Albaraka Türk şubelerine müracaat ederek yapılabiliyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

three + 3 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,580BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,207TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,551TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler