Volkswagen Polo’nun 6. Jenerasyonu Görüntülendi

Yeni Volkswagen Polo Objektiflere Yansıdı!

Volkswagen Polo modelinde yeni nesil değişiklikler yaptı. Piyasadan uzun zamandır sır gibi saklanan yeni Polo’nun ilk görüntüleri internette yayınlandı.

İlk defa internete düşen yeni Polo modeline dair ayrıntılar milyonlarca Polo tutkunu tarafından görüntülendi. Polo’nun dış ayrıntılarının görüldüğü karelerde, tasarımda yapılan değişiklikler kullanıcılar tarafından kolayca fark edildi.

Volkswagen, son değişiklerle Polo modelinde altıncı defa değişiklik yapmış oldu. Altıncı nesil Polo’nun kadrajlara kamuflajız olarak yansıtıldığı kaydedildi. Alınan bilgilere göre yeni nesil Polo halen Güney Afrika sınırlarında test sürüşleri yapıyor. işte internete düşen görüntülerinde test sürüşü sırasında kaydedildiği bildirildi. Volkswagen Polo’nun test sürüşlerinin ne zaman sona ereceği hakkında ise bir bilgi paylaşılmadı.

Yeni Volkswagen Polo’ya sürüş keyfini arttıracak özelliklerin dahil edildiği ifade edildi. Spor otomobil tutkunlarının favorisi olan Volkswagen Polo, son dizaynıyla rakiplerine fark atacak bir görüntüye sahip oldu.

Sektörün uzmanları yeni Volkswagen Polo’nun görüntüleri sonrasında, araçta yapılan değişiklikleri tespit etti. Buna göre ilk bakışta yeni Polo ışıklandırma sistemiyle dikkat çekti. Uzmanlar bu sistemin aracın bakış açısını değiştirdiğini ifade etti.

Yeni Polo’da dikkat çeken diğer bir ayrıntı ise kokpit tasarımı noktasında oldu. Henüz yakında incelenme fırsatı bulunmayan Yeni Volkswagen Polo’da malzeme kalitesinin maksimum olması beklentiler arasına girdi. Spor araba tutkunlarının Polo’dan diğer bir beklentisi ise değişen koltuk ve multimedya sistemleri konusunda! Araçta otomatik park pilotunun olması ise yüksek bir olasılık olarak kayda geçti. Bu yıl piyasaya sunulacak Yeni nesil Volkswagen Polo’nun anahtarsız giriş özelliğinin olacağı da söylentiler arasında yer aldı.

Volkswagen, altıncı defa değişiklik yaptığı Polo modelini bu yılın eylülünde tüketicilerle buluşturmayı hedefliyor. Dünya yeni Polo ile Frankfurt Otomobil Fuarı kapsamında bulaşmaya hazırlanıyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.