Ana SayfaKariyerTüm Bankaların Banka Personel Alımları Burada!

Tüm Bankaların Banka Personel Alımları Burada!
T

Tüm Bankaların Personel Alımlarına Bankaciyim.net'ten Ulaşabilirsiniz!

-

Banka memur alımları her sene belirli dönem aralıkları ile düzenlenen alımlardır. Pek çok lisans mezunu bu alımlarda şansını denemektedir. Daha çok lisans mezunlarının tercih edildiği bu alımlarda; ilgili lisans alanlarının işletme, iktisat ve maliye gibi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinin olduğunu söyleyebiliriz. Peki bu sene hangi bankalar personel, memur alımı yapacak, önümüzdeki ilk alımlar ne zaman ve hangi bankalar yapacak?

Sınavsız Banka Personel Alımı Yapılacak mı?

2019 yılının banka personeli ve memuru alımlarının geçen yıllara oranla daha fazla olacağı tahmin ediliyor. Bunun nedeni ise hem daha çok şubenin açılmış olması hem de ilgili şartlara uygun banka personeli alımının yapılacak olmasıdır. Bu nedenle önümüzdeki alımlar için pek çok adayın şanslı olduğunun söylenmesi mümkündür. Peki sınavsız banka personel alımı ne zaman yapılacak? Güncel banka iş ilanları şartları neler?

En Güncel Banka İş İlanlarına Hep Birlikte Bakalım

Akbank Demo Stajyer 2019 kapsamında alımlar gerçekleştiriyor. Son başvuru tarihi 3 Nisan 2019 olarak belirlenmiş olup, banka iş başvurusu yapacak adayların üniversite 2, 3 ya da 4. Sınıfta okuyor olmalarını istiyor. Ancak başvuru yapacak öğrenci adaylarının okul dersleriyle çalışma saatlerinin aynı olmamasını istiyor. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

TEB ise POS Satış Temsilcileri arıyor. Başvuru yapacak adayların 30 yaş altında olmasını isteyip, maaş ve prim veriyor. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Güncel Banka İş İlanlarına ise Buradan Ulaşabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,387TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol