Burgan Bank’tan İpotekli İhtiyaç Kredisi

0

Burgan Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İhtiyaç kredileri genel olarak düşük tutarlı olmaları nedeniyle yüksek tutarda nakit ihtiyacı olanların ihtiyaçlarını karşılamakta yetersiz kalıyor. Fakat bankaların yüksek tutarlı ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kullanmak isteyenlere özel ipotekli ihtiyaç kredileri de bulunuyor.

Yüksek tutarlı ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere ipotekli ihtiyaç kredisi veren bankaların arasında Burgan Bank da yer alıyor. Burgan Bank ipotekli ihtiyaç kredisi ile yüksek tutarlı gereksinimlerini karşılamak isteyenlere ipotek karşılığında uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

Burgan Bank ipotekli ihtiyaç kredisi ile sahip olduğu gayrimenkule ipotek tesis ederek yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler 48 aya varan vade seçeneği ile kredi kullanabiliyor. İpotekli ihtiyaç kredisi ipotek tesis edilen gayrimenkulün ekspertiz değerinin %50’si tutarında kullanılabilirken Burgan Bank’tan ipotekli ihtiyaç kredisi tercih edilen vade ve kredi tutarı fark etmeksizin %1,99 faiz oranıyla alınabiliyor.

Burgan Bank’tan 36 ay vade ve %1,99 faiz oranıyla 50.000 TL tutarında ipotekli ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 1.793,21 TL olurken kredin aylık toplam maliyet oranı %2,02 oluyor. Ayrıca 36 ay vadeli ve %1,99 faiz oranlı ipotekli ihtiyaç kredisinin ipotek tesis ücretini, ekspertiz ücretini, kredi tahsis ücretini, vergilerini ve faizini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı ise %24,25 oluyor.

Burgan Bank ipotekli ihtiyaç kredisi başvurusu Burgan Bank şubelerinden ve internet şubesinden yapılabiliyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın