Ana SayfaEkonomiEmlak Konut GYO’dan Erken Ödeme İndirimi

Emlak Konut GYO’dan Erken Ödeme İndirimi
E

-

Emlak Konut GYO, yüzde 20’ye varan peşin ödeme indirimi kampanyası başlattığını duyurdu.

Emlak Konut GYO, yılın en iyi fırsatlarını sunmaya devam ediyor. Emlak Konut GYO yüzde 5 ile yüzde 20 arasında erken ödeme indirimi kampanyasına başladığını açıkladı.

Şirketin 1 Şubat – 31 Mart arasında geçerli olan ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ kampanyası büyük ses getirmişti. Emlak Konut GYO’nun bu kampanyasından yüzlerce kişi yararlanmış ve konut sahibi olmuştu. Şirket yoğun ilgi sonrasında yeni bir kampanyaya daha başlamaya karar verdi. Şubat öncesinde konut alan ve ödemeleri devam eden alıcılara yönelik başlatılan bu kampanyaya da ilginin yoğun olması beklenirken, şirket kampanyanın ‘İkinci Bahar’ başlığı altında toplandığını duyurdu.

Emlak Konut GYO’dan yapılan açıklamaya göre, kampanya 47 konut projesini kapsıyor. 1 Nisan ile 9 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak erken ödeme indirimi yüzde 20’yi buluyor.

Şirket kampanya ile anahtar teslimi yapılan yada ödemelerine devam edilen 47 projeyi kapsayan kampanya detaylarını şöyle aktardı. Kampanyadan yararlanarak bört tutarlarının tamamını ödeyen hak sahiplerine yüzde 20 indirim uygulanacak. Borç miktarlarının yüzde 75’lik bölümünü ödeyenlere ise yüzde 15 oranında indirim söz konusu olacak. Borç tutarlarının yarısını ödeyebilen kişilere ise yüzde onluk indirim uygulanacak. Borçlarının dörtte birlik kısmını ödeyecek hak sahiplerine uygulanacak indirim oranı ise yüzde beş olacak.

Bu peşin ödeme indirimi kampanyasından 1 Şubat tarihi öncesinde açıklanan 47 proje dahilinde bağımsız ünite almış olan, ödemeleri sürmekte olan alıcıların yararlanabileceği ifade edildi. Kampanyadan yararlanmak isteyen alıcılar, geçmiş dönem taksitlerinde gecikme varsa bu taksitlerin faizlerini ve ödenmemiş olan aidatlarını ödeyerek kampanyadan yararlanabilecek. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,356TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol