Krediler Yapı Kredi’den Alışveriş Kredisi

Yapı Kredi’den Alışveriş Kredisi

Son Güncelleme:

Yapı Kredi’den Alışverişleri Taksitlendiren Kredi

Kredi kartı yasal düzenlemelerine göre bazı ürünler taksitlendirilemediği için tüketiciler bir takım ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanabiliyor. Fakat tüm alışverişlerini taksitli yapmak isteyenlere alışveriş kredisi veren bankalar da bulunuyor. Alışveriş kredi veren bankalar arsında Yapı Kredi de yer alıyor. Yapı Kredi alışveriş kredisi ile kredi kartıyla yaptığı alışverişleri taksitlendirmek isteyenlere uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

Yapı Kredi alışveriş kredisine alışveriş öncesi veya sonrası başvuru yaparak kredi kartı ile yapılan alışverişler taksitlendirilebiliyor. Yapı Kredi’nin %100 onaylı alışveriş kredisi ile kredi kartıyla yapılan alışverişler 24 aya kadar vadelendirilebiliyor. Fakat Yapı Kredi ihtiyaç kredisinin kullanılabilmesi için alışverişin Yapı Kredi üye işyerlerinden yapılması gerekiyor ve kredi başvurusunun kredi kartı hesap kesim tarihinden önce yapılaması gerekiyor.

Yapı Kredi alışveriş kredisi ile 25.000 TL’ye kadar kredi kartı ile yapılan alışverişler taksitlendirilebilirken alışveriş kredisine başvuranlardan alışveriş kredisi kapsamında kredi tahsis ücreti tahsil edilmiyor.

Yapı Kredi’den 24 ay vade ve %1,34 faiz oranıyla 5.000 TL tutarında alışveriş kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 252,76 TL olurken toplam ödenecek tutar 6.0066,24 TL oluyor. Bununla birlikte kredinin vergi ve fonlarını kapsayan aylık toplam maliyet oranı %1,7580 olurken yıllık toplam maliyet oranı %21,0961 oluyor.

Yapı Kredi alışveriş kredisi başvurusu gelir belgesi, nüfus cüzdanı ve adres teyit edici belge ile Yapı Kredi şubelerinden yapılabiliyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,130BeğenenlerBeğen
7,254TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,493TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler