Garanti Bankası Emekli Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti’den Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Emekli maaşı yetersiz geldiği için ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekliler Garanti şubelerinden ve Garanti web sitesinden emeklilere özel ihtiyaç kredisine başvuru yapabiliyor. Garanti Bankası şubelerinden ve Garanti web sitesinden emekli kredisine başvuru yapan ihtiyaç sahibi emekliler uygun vade ve oranlarla ihtiyaç kredisi çekebiliyor.

Emekli maaşı ile ihtiyaçlarını karşılayamadığı için Garanti Bankası şubelerinden nüfus cüzdanı ile Garanti Bankası emekli kredisine başvuruda bulunanlar 48 aya varan vade süresinden yararlanarak ihtiyaç kredisi çekebiliyor. Garanti şubesi veya Garanti web sitesinden kredi başvurusunda bulunanlar Garanti Bankası ihtiyaç kredisini uygun faiz oranları ile kullanabilirken emekli kredisinin faiz oranları müşteri özelinde ve kredi kullanmak isteyenlerin tercihlerine göre değişiklik gösterebiliyor.

Emekli maaşı ile ihtiyaçlarını karşılayamayan emekliler Garanti Bankası şubelerinden ya da web sitesinden emekli kredisine başvuruda bulunanlar 48 ay vade ve uygun faiz oranlarından yararlanabilirken emekliler maaş ödemelerini Garanti’ye taşımaları halinde promosyonlardan da yararlanabiliyor. Garanti Bankası maaş ödemesini Garanti’ye taşıyanlara 450 TL’ye varan emekli maaş promosyonu veriyor.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise-Lisans)

Garanti Bankası şubelerinden veya Garanti web sitesinden 10.000 TL tutarında emekli kredisine 48 ay vade ve %1,64 faiz oranıyla başvurulması halinde emeklilere özel emekli kredisinin taksit tutarı 323,90 TL olurken kredinin toplam maliyeti 15.599,67 TL oluyor. Ayrıca kredinin faizi ile birlikte tahsil edilen vergileri ve kredi tahsis ücretini kapsayan yıllık efektif faiz oranı ise %26,7321 oluyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...