Ana SayfaKredilerDenizbank’tan Belgesiz Cebimde Kredi

Denizbank’tan Belgesiz Cebimde Kredi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank’tan SMS İle İhtiyaç Kredisi

Türkiye’de özel bankacılık hizmeti veren Denizbank şubeye gitmeden ve zaman kaybetmeden kredi başvurusu yapmak isteyenlere SMS ile ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Denizbank cebimde ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarını karşılamak için geliri yetersiz kalanlara uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

Denizbank cebimde kredi ile şubeye giderek sıra beklemek istemeyen tüketiciler 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. İhtiyaç sahipleri cebimde kredi ile 48 ay vadenin yanı sıra 55.000 TL’ye varan kredi tutarından da yararlanabilirken SMS ile başvuru yapılan ihtiyaç kredisinin başvuru sonucu 5 dakika içerisinde başvuruda bulunan tüketicilere iletiliyor. Ayrıca 20.000 TL’ye kadar onaylı kredi limiti internet bankacılığı üzerinden şubeye gitmeden kullanılabilirken onay limiti 20.000 TL’nin üzerinde olanlar Denizbank şubelerinden kullanabiliyor.

Denizbank ihtiyaç kredisi kapsamında kullanılabilen cebimde ihtiyaç kredisinin faiz oranları kredinin vadesine göre değişiklik gösterebiliyor. Denizbank cebimde kredi kapsamında 0-12 ay vadeli krediye %1,60 faiz, 13-24 ay vadeli krediye %1,69 faiz ve 25-48 ay vadeli krediye %1,78 faiz uyguluyor.

Denizbank’tan 48 ay vade ve %1,78 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında cebimde kredi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 335 TL olurken kredinin faizini, kredi tahsis ücretini ve vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %29,2662 oluyor.

Denizbank cebimde kredi başvurusu T.C. kimlik numarasını 3280’e SMS göndererek yapılabiliyor. 20.000 TL üzerindeki onaylı kredi limitini kullanabilmek için Denizbank şubelerine nüfus cüzdanı ile müracaat edilmesi gerekiyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,217TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.