Gayrimenkul sektöründe yatırım yapmak isteyenler ve hayal ettiği eve kavuşmak isteyenler HSBC Bank konut kredisine başvuruda bulunabiliyor. HSBC Bank konut kredisine başvuru yapanlar uygun vadeli konut kredisini düşük faiz oranları ile kullanabiliyor.

HSBC Bank’tan Mortgage Kredisi

Hayalini kuruduğu evi satın alarak kira ödemekten kurtulmak isteyenler ve gayrimenkul sektörüne yatırım yapmak isteyenler HSBC Bank’a kredi başvurusunda bulunabiliyor. Kira öder gibi ev sahibi olmak için HSBC Bank Mortgage kredisine başvuru yapanlar uygun vade ve düşük faiz oranıyla konut kredisi kullanabiliyor.

Hayalini kurduğu eve kira öder gibi bütçesini zorlamadan kavuşmak için HSBC Bank konut kredisine başvuru yapanlar 120 aya varan vadelerle kredi kullanabiliyor. HSBC Bank konut kredisine başvuru yapanlar kullandıkları konut kredisinin ödemesinde ise erken ödeme, ara ödeme ve otomatik ödeme kolaylığından da yararlanabiliyor.

Kira öder gibi ev sahibi olmak için HSBC Bank konut kredisine başvuruda bulunanlar satın almak istedikleri konutun ekspertiz değerinin %80’ine varan kredi tutarından yararlanabilirken ev sahibi olma hayalleri kuranlar tercih ettikleri vade ve kullandıkları kredi tutarına göre değişmeksizin %1,25 faiz oranıyla kredi alabiliyor.

Gayrimenkul sektörüne yatırım yapmak isteyenler veya hayal ettiği eve kavuşmak isteyenler 50.000 TL tutarında konut kredisine 120 ay vadeyle başvuru yapması halinde kredinin faiz oranı %1,25 olduğu için HSBC Bank’a aylık ödenmesi gereken tutar 806,67 TL olurken bankaya ödenecek toplam tutar 97.815,40 TL oluyor. Bankaya ödenecek toplam faiz tutarı ise 46.800,40 TL olurken ayrıca banka ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti ve kredi tahsis ücreti de tahsil ediyor.

HSBC Bank konut kredisi başvurusu HSBC Bank web sitesinden veya şubelerinden yapılabiliyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın