Advert Advert Advert

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi 3 Ayda 1 Ödeme İmkanı Sunuyor!

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi 3 Ayda 1 Ödeme İmkanı Sunuyor!
Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi 3 Ayda 1 Ödeme İmkanı Sunuyor! Admin -

Masrafsız ve 3 aylık dönemlerde taksit ödemeli İhtiyaç Kredisi..

Özel Kredi uygulamarı ile ön plana çıkan Ziraat Bankası esnek ödeme seçenekleriyle de dikkatleri üzerine topluyor! Çalışan kişiler Ziraat Bankası’ndan kredi almaları halinde isterlerse kredi borçlarını her 3 ayda bir ödeyebiliyor. Üstelik Ziraat Bankası’nın özel kredi paketlerinde masrafsız kredilerde bulunuyor. Böylece kredi çekmek isteyen kişiler masrafsız kredi çekebiliyorlar.

Çalışanlara özel olarak kredi veren Ziraat Bankası bu kredi paketi için herhangi bir şekilde ücret talep etmiyor. Böylece Ziraat Bankası aracılığıyla kredi almak isteyen çalışanlar kredi için masraf ödemiyorlar.

Biz kredi paketleri kampanyası dâhilinde verilen bu krediden faydalanmak için Çalışan Biz Tüketici Kredisi paketine başvuru yapmanız gerekiyor. Başvurunuz sonuçlandıktan sonra talep etmiş olduğunuz krediyi alabilirsiniz.

Çalışanlara özel olarak verilen bu kredi kampanyasında maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan kişiler daha şanslıdır. Çünkü Ziraat Bankası kredi başvuru esnasında gelir belgesi de talep ediyor. Ziraat Bankası üzerinden maaş alan kişilerin gelir belgesi vermesine gerek kalmıyor.

Kredi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranına baktığımızda bu kredi faiz oranının yüzde 1,25 olduğunu görüyoruz. Yüzde 1,25 kredi faiz oranıyla alınabilen bu kredi için maksimum 48 ay vade talep edilebilir.

Kredinin geri ödeme seçeneklerini incelediğimizde Ziraat Bankası masrafsız kredi uygulamasının ayrıca  3 ayda 1 ödemeli olduğu görülüyor. Yani yılda sadece 4 kez ödeme yaparak kredi borcunuzdan kurtulabilirsiniz.

Kredide tahsis ücreti olmasa da sigorta yaptırmak zorunlu olduğu için çeşitli kalemlerde sigorta masrafı ödemeniz gerekebiliyor. Bunun için yıllık olarak 43 lira civarında hayat sigortası primi karşınıza çıkabilmekte.

Eğer kredi uygulamasından 10 bin liralık paket alarak faydalanır ve bu krediyi 3 ayda bir ödeme yaparak geri ödemek isterseniz 4 yıla kadar vade talep edebilmektesiniz. Böylece 16 ay boyunca taksitle 893 lira ödemeniz gerekir.

ziraat bankası kredi haber 3 ayda 1 ödeme
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
BDDK Başkanı Akben: Türk Bankacılık Sistemi Sağlam!
BDDK Başkanı Akben: Türk Bankacılık Sistemi Sağlam!