İş Bankası’ndan Anında Kredi!

Türkiye’nin ilk milli bankası olan ve sürekli olarak hizmet ağını büyüten Türkiye İş Bankası, müşterilerine özel avantajlı kredi kampanyaları düzenliyor.

Müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına en hızlı çözümü sunabilmek için anında kredi imkanı veren İş Bankası, 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor.

48 ay vadeli ve uygun faizli ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyenler başvurularını İşCep ya da bankanın internet şubesinden başvurularını gerçekleştirebiliyor. Anında Kredi başvurusu yapmak için şubeye gitme zorunluluğu koymayan banka, 25 bin Türk Lirasına kadar kredi imkanı sunuyor.

25 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi imkanından yararlanmak için başvuru yapan müşterilerine banka, olumlu ya da olumsuz sonuçlarda anında bildiriyor. Olumlu sonuçlanması durumunda ise İş Bankası talep edilen kredi tutarını hesabınıza gönderiyor. Krediler müşterilerin vadesiz Türk Lirası mevduat hesaplarına yatırılıyor.

Anında ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,29’dan başlıyor. Banka ticari faaliyet için ihtiyaç kredisi başvurusu yapan müşterilerinin başvurularını Anında Kredi kapsamında değerlendirmiyor.

Türkiye İş Bankası, müşterilerinden aldığı kredi kapsamında kredi tahsis ücreti talep ediyor. Kredi tahsis ücreti talep edilen kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor. Kredi tutarının binde 5’i kadar olan bu orana örnek olarak 25.000 TL ihtiyaç kredisi için kredi tahsis ücreti 125 Türk Lirasına tekabül ediyor. BSMV  ücreti kredi tahsis ücretine dahil edilmeden hesaplanıyor. Sigorta primleri ise müşterinin talep ettiği kredi tutarına, kredinin vadesine, müşterinin yaşına, cinsiyetine göre değişiklik gösteriyor.

10.000 TL anında kredi almak isteyen müşterinin aylık kredi ödemesi 502 TL’ye tekabül ediyor. Tahsis ücreti 50 TL olup, ortalama olarak yıllık sigorta primi ise 67 TL oluyor.

İşCep’ten anında kredi başvurusu yapmak isteyen bireylerin bankanın belirttiği www.isbank.com.tr/indir linkinden uygulamayı indirmeleri ve belirtilen adımları takip etmeleri gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.