Ana SayfaGündemŞekerbank'tan 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi!

Şekerbank’tan 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank, ev sahibi olmak isteyen müşterileri için uzun vadeli konut kredisi imkanı sunuyor.

En uzun vadeli konut kredisi imkanını sunan Şekerbank, 30 yıl vadeye kadar ödeme planları sunup, müşterilerini ev sahibi yapıyor. Şekerbank, kira öder gibi konut kredisi taksit ödemesi imkanı sağlıyor. Şekerbank konut kredisi başvuru sırasında bireylerden nüfus cüzdanları, ikametgah belgeleri ve satın alacakları evin tapusu haricinde gelir belgesi talep eden banka, müşterilerine en uygun olacak şekilde kredi vadesi seçenekleri sunuyor.

30 yıl vadeli 100 bin Türk Lirası değerinde kredi imkanından yararlanmak isteyen bireylerin aylık konut kredisi faiz oranları yüzde 1,19’a tekabül ediyor. En uygun konut kredisi faiz oranı vermeyi hedefleyen Şekerbank, bireylerden kredi tutarının belli bir oranı kadar kredi dosya masrafı alıyor. Bu oran binde 5 olup, 100 bin Türk Lirası için 500 Türk Lirasına tekabül ediyor. 150 Türk Lirası tutarına taşınmaz rehin ücreti de isteyen banka, 1 ile 10 yıl arasındaki vadelerdeki konut kredisi faiz oranını yüzde 1,12, 11 ile 30 yıl arasındaki vadeli konut kredisi faiz oranını yüzde 1,19 olarak belirlemiştir. 100 bin Türk Lirasını 30 yıl vadeli olarak temin edecek bireylerin aylık ödemeleri ortalama olarak 330 Türk Lirasına tekabül ediyor.

Hızlı ve uzun dönemli ödeme planları ile konut sahibi olma imkanı sağlanan Şekerbank Konut Kredi faiz oranları kurda meydana gelen hareketlenmelerden etkilenmeyip, kredi vade süresi boyunca aynı kalmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.