ICBC Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

ICBC Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

ICBC Bankası, müşterilerinin kendi ödeme planlarını oluşturabilecek şekilde ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.ICBC Bankası, müşterilerinin kendi ödeme planlarını oluşturabilecek şekilde ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

ICBC Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen bireylere başvuru esnasında gelir belgelerini getirmelerini isteyen banka, bireylerin aylık gelir durumlarına en uygun olacak şekilde ödeme seçenekleri sunuyor. Müşteriler, ilerleyen dönemlerdeki kredi ödemelerinde aksaklıklar yaşamamaları için isterlerse uzun vadeleri tercih edip az ödemeler gerçekleştirebilirler, isterlerse de kısa vadeleri tercih edip hemen krediyi bitirmek isteyebilme seçenekleri vardır. Esnek ödemeli ihtiyaç kredisi imkanını da sunan ICBC Bankası 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi olanağı sağlamaktadır.

48 ay vadeli 10 bin Türk Lirası ICBC Bankası ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyen bireylerin aylık ödeyecekleri faiz oranı yüzde 1,12'dir. İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranı ise yüzde 16,51'dir. Bu kapsamda aylık kredi ödemesi 284,06 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Müşterilerden alınacak masraf tutarlarını banka yaklaşık tahminler üzerinden hesaplamıştır. En doğru kredi planlaması için bankayı ziyaret etmek gerekmektedir. Banka bireylerden kredinin binde beşlik oranı kadar kredi tahsis ücreti almaktadır. Bu ücretle birlikte de BSMV ücreti alan banka, 10 bin Türk Lirası için 50 Türk Lirası değerinde tahsis ücreti talep etmektedir. Hayat sigortası müşterilerin yaşlarına, aldıkları kredi miktarına göre değişiklik göstermektedir. Yıllık maliyet oranına ise tüm faiz, sigorta prim ücretleri, vergiler ve diğer ücret dahil edilerek hesaplamalar yapılmıştır.

ICBC Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen bireylerin banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Başvuru sırasında kimlik ve gelir belgeleri, kredi başvurusu yapacak bireylerin kefilleri varsa aynı belgeleri onlarında getirmeleri gerekmektedir. Ücretli olarak istihdam eden bireylerin son aya ait olan maaş bordrolarını, serbest meslek sahibi bireylerin vergi levhalarını ve diğer gelir belgelerini, gayrimenkul sahibi olan bireylerin ise tapu ya da kira kontratlarının fotokopilerini getirmeleri gerekmektedir.ICBC Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank 100.000 TL Sabit Faizli Konut Kredisi Kampanyası!
Akbank 100.000 TL Sabit Faizli Konut Kredisi Kampanyası!
Vakıf Katılım Bankası Yönetici Personel Alımları!
Vakıf Katılım Bankası Yönetici Personel Alımları!