Odeabank, kira ödemesi yapar gibi müşterilerini yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile ev sahibi yapıyor.

Odeabank konut kredisi kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında bireyler kira ödemesi yapar gibi kredi taksidi ödeyebiliyor, uzun vadelerde ödemeler ile ev sahibi olabiliyor. Banka yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları uyguluyor. Odeabank konut kredisi faiz oranları bireylerin istedikleri vade süresine ya da kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor. Örneğin 100 bin Türk Lirasını 3 ile 60 ay arasında almak isteyen bir birey yüzde 0,99 oranında aylık faiz öderken, 300 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi alan bir birey aynı vade aralıklarında yüzde 1,05 oranında aylık faiz ödemesi yapıyor. Yada 100 bin Türk Lirasını 60 ile 120 ay arasındaki vade sürelerinde ödeme yapan bireyler yüzde 1,09 oranında aylık faiz ödemesi yaparken, aynı vade aralıklarında 300 bin Türk Lirası tutarında kredi alan bir birey yüzde 1,15 oranında faiz oranı ödemesi yapıyor. Bireylerin alacakları ve ödeme yapacakları kredi tutarına göre en doğru faiz oranını öğrenmeleri için banka şubelerine gidip, ilgili kişilerle konuşmaları gerekiyor.

Odeabank konut kredisi başvurularını gerçekleştirmek için bireylerin şubeye gitmelerine gerek kalmıyor. Anında konut kredisi başvurusunu gerçekleştirebilmek için bankanın kendi internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmaları ya da şubeleri arayarak gerçekleştirmeleri mümkün. Şubeye gidip başvurularını gerçekleştirmek isteyen bireylerin yanlarına satın alacakları konutun tapu ve diğer belgeleri ile birlikte nüfus cüzdanlarını, gelir belgelerini ve ikametgah belgelerini getirmeleri gerekiyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın