Ana SayfaGündemOdebank'tan Anında Konut Kredisi Başvurusu!

Odebank’tan Anında Konut Kredisi Başvurusu!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Odeabank, kira ödemesi yapar gibi müşterilerini yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile ev sahibi yapıyor.

Odeabank konut kredisi kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında bireyler kira ödemesi yapar gibi kredi taksidi ödeyebiliyor, uzun vadelerde ödemeler ile ev sahibi olabiliyor. Banka yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları uyguluyor. Odeabank konut kredisi faiz oranları bireylerin istedikleri vade süresine ya da kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor. Örneğin 100 bin Türk Lirasını 3 ile 60 ay arasında almak isteyen bir birey yüzde 0,99 oranında aylık faiz öderken, 300 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi alan bir birey aynı vade aralıklarında yüzde 1,05 oranında aylık faiz ödemesi yapıyor. Yada 100 bin Türk Lirasını 60 ile 120 ay arasındaki vade sürelerinde ödeme yapan bireyler yüzde 1,09 oranında aylık faiz ödemesi yaparken, aynı vade aralıklarında 300 bin Türk Lirası tutarında kredi alan bir birey yüzde 1,15 oranında faiz oranı ödemesi yapıyor. Bireylerin alacakları ve ödeme yapacakları kredi tutarına göre en doğru faiz oranını öğrenmeleri için banka şubelerine gidip, ilgili kişilerle konuşmaları gerekiyor.

Odeabank konut kredisi başvurularını gerçekleştirmek için bireylerin şubeye gitmelerine gerek kalmıyor. Anında konut kredisi başvurusunu gerçekleştirebilmek için bankanın kendi internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmaları ya da şubeleri arayarak gerçekleştirmeleri mümkün. Şubeye gidip başvurularını gerçekleştirmek isteyen bireylerin yanlarına satın alacakları konutun tapu ve diğer belgeleri ile birlikte nüfus cüzdanlarını, gelir belgelerini ve ikametgah belgelerini getirmeleri gerekiyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.