Ana SayfaKredilerHSBC'den Anında İhtiyaç Kredisi

HSBC’den Anında İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Müşterilerine sundukları hızlı ve duyarlı çözüm önerileri ile üstün performans seviyesine ulaşmayı hedefleyen, önceliklileri ilk sıraya koyup süreçleri belirleyen, uzun vadeli bakış açısına sahip olan HSBC, 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

HSBC ihtiyaç kredisi kampanyası 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olup, kredi kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerine banka çeşitli başvuru kanalları imkanları sunmuştur. Şubeye gitmeden internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden başvuru yapmak imkanı tanıyan HSBC, uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlemiştir.

HSBC ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,37’den başlamaktadır. 6 ile 24 ay arasındaki vadelerde yüzde 1,37 oranında faiz uygulayan banka 25 ile 48 ay arasındaki vadelerde yüzde 1,45  oranında faiz uygulamaktadır.

HSBC ihtiyaç kredisi kapsamında 36 ay vadeli 10 bin Türk Lirası tutarında kredi imkanından yararlanmak isteyen HSBC müşterileri aylık yüzde 1,45 oranında faiz ödemesi yapmaları gerekmektedir. Bu kapsamda aylık ödenmesi gereken kredi tutarı ise 371,69 Türk Lirası yapmaktadır. Geri ödenecek tutar yüzde 1,45 faiz ile 14 bin 195,84 Türk Lirasına tekabül etmektedir.

Bankalar müşterilerinin aldıkları kredi tutarının belli bir oranı kadar dosya masrafı almaktadırlar. Bu oran her bankada sabit olup, binde beştir. 10 bin Türk Lirası için bu tutar 50 Türk Lirası yapmaktadır.

İhtiyaç kredisi başvurusu için banka şubesine gidecek olan müşterilerin yanlarında bankanın istediğini belgeleri bulundurmaları gerekmektedir. Bu belgelerden biri kimlik belgesidir. Türk vatandaşlarının nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport getirmeleri, yabancı uyruklu vatandaşların ise pasaport ya da oturma izin belgelerini getirmeleri gerekmektedir. Buna ek olarak gelir belgesi, ikametgah belgesi getirilmesi zorunlu olup, banka gerekli gördüğü durumlarda dahilinde müşterilerden ek bir takım belgeler ve kefil talep edebilmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.