Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımları Yapacağını Duyurdu!

Yapı Kredi Bankası, Çağrı Merkezi Yetkilisi alımları yapacağını duyurdu.

Banka iş ilanı yayınlayan Yapı Kredi Bankası, alım yapacağı Çağrı Merkezi Yetkilisi alımlarına başvuru yapacak adayların en az ön lisans ya da lisans mezunu olmalarını istemektedir. Ancak devam zorunluluğu bulunmayan 3. ve 4. sınıf üniversite öğrencilerinin yaptığı başvurular da değerlendirilecektir.

Banka personel alımları için bazı kriterler koyan Yapı Kredi Bankası, kriterlere en uygun olan adayların başvurularını değerlendirip, iletişime geçecektir. Kadrolarını her geçen gün büyüten ve müşterilerine en iyi hizmeti sağlayabilmek adına uzman kadrolar yetiştiren Yapı Kredi, sürekli olarak şube ağlarını genişletmektedir.

Çağrı Merkezi Yetkilisi alımları için 28 ve altındaki yaşlardaki adayların başvurularını değerlendirecek olan banka, aynı zamanda diksiyona çok dikkat etmemektedir. Banka, diksiyonun düzgün olması, telefonda iletişimleri ve ikna yetenekleri kuvvetli adayların başvuru yapmasını istemektedir.

Müşterilerin kredi kartı gibi bankacılık işlemlerini dinleyip, taleplerini ve şikayetlerine anında çözüm bulabilecek, bankacılık ürünlerinin satışlarını gerçekleştirilmesi, müşteri işlemlerinin takiplerinin sağlanması işlerini yapacak olan Çağrı Merkezi Yetkilisi alımlarında adayların satışa yatkınlıklarının olması, sözel ifade yeteneklerinin gelişmiş olması istenip, vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilmeleri istenmektedir.

Samsun ve İzmir’deki şubeleri için banka personel alımları gerçekleştirecek Yapı Kredi Bankası, erkek adayların askerliklerini bitirmiş ya da 2 sene tecil ettirmiş olmalarını istemektedir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

İzmir: http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-izmir-1483547?

Samsun: http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-samsun-1483525?

İlgili:  Akbank Çağrı Merkezi Personelleri Aradığını Duyurdu!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.