Ana SayfaKredilerFibabanka'dan Günde 10 TL Ödemeler ile Bayram Kredisi Kampanyası!

Fibabanka’dan Günde 10 TL Ödemeler ile Bayram Kredisi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bayramda sevdikleri ile tatil yapmak, bayramı doya doya nakit sıkıntısı çekmeden geçirmek isteyen bireyler için Fibabanka Bayram Kredisi Kampanyası hazırladı.

Fibabanka Bayram Kredisi Kapsamında müşteriler banka şubesine gitmeden bulundukları yerden anında kredi başvurusu yapabilmektedirler. Anında ihtiyaç kredisi başvurusu için maksimum kredi tutarını 20.000 Türk Lirası tutan Fibabanka, şubeye gidip başvuru yapacak müşterileri için ise bu sınırı 30.000 Türk Lirası olarak belirlemiştir. Başvuruları hemen gerçekleştirmek için T.C. Kimlik numarası yazılarak 3422’ye mesaj atarak ya da bankanın internet sitesinden gerçekleşmektedir.

En uygun ihtiyaç kredisi veren banka müşterilerine ödemelerde kolaylıklar sağlamaktadır. Kredi taksitleri günlük ödemeler şeklinde yapılabilmektedir. İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,33’ten başlamaktadır. 3 ile 36 ay arasındaki vadede yüzde 1,43, 37 ile 48 ay arasındaki vadede yüzde 1,33 aylık faiz uygulanmaktadır. En uzun vade süresi ise 48 ay olarak belirlenmiştir.

Bayram Kredisi kapsamında 48 ay vadeli 10 bin Türk Lirası almak isteye bir birey taksitlendirmelerini günlük periyotlarda gerçekleştirebilmektedir. Günlük 10 Türk Lirası ödemeler yaparak 10 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisinden yararlanabilmektedir. Bu kredi kapsamında müşterilerin aylık ödeyecekleri kredi faizi yüzde 1,33 olmaktadır. Aylık periyotlarda ödemelerini gerçekleştirmek isteyenlerin ise ödeyecekleri tutar 299,80 Türk Lirası yapmaktadır. 323 Türk Lirası sigorta masrafları için ücret alan banka, 52,50 Türk Lirası tutarında ise kredi tahsis ücreti almaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.