Fibabanka'dan Günde 10 TL Ödemeler ile Bayram Kredisi Kampanyası!

Fibabanka'dan Günde 10 TL Ödemeler ile Bayram Kredisi Kampanyası!

Bayramda sevdikleri ile tatil yapmak, bayramı doya doya nakit sıkıntısı çekmeden geçirmek isteyen bireyler için Fibabanka Bayram Kredisi Kampanyası hazırladı.Bayramda sevdikleri ile tatil yapmak, bayramı doya doya nakit sıkıntısı çekmeden geçirmek isteyen bireyler için Fibabanka Bayram Kredisi Kampanyası hazırladı.

Fibabanka Bayram Kredisi Kapsamında müşteriler banka şubesine gitmeden bulundukları yerden anında kredi başvurusu yapabilmektedirler. Anında ihtiyaç kredisi başvurusu için maksimum kredi tutarını 20.000 Türk Lirası tutan Fibabanka, şubeye gidip başvuru yapacak müşterileri için ise bu sınırı 30.000 Türk Lirası olarak belirlemiştir. Başvuruları hemen gerçekleştirmek için T.C. Kimlik numarası yazılarak 3422'ye mesaj atarak ya da bankanın internet sitesinden gerçekleşmektedir.

En uygun ihtiyaç kredisi veren banka müşterilerine ödemelerde kolaylıklar sağlamaktadır. Kredi taksitleri günlük ödemeler şeklinde yapılabilmektedir. İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,33'ten başlamaktadır. 3 ile 36 ay arasındaki vadede yüzde 1,43, 37 ile 48 ay arasındaki vadede yüzde 1,33 aylık faiz uygulanmaktadır. En uzun vade süresi ise 48 ay olarak belirlenmiştir.

Bayram Kredisi kapsamında 48 ay vadeli 10 bin Türk Lirası almak isteye bir birey taksitlendirmelerini günlük periyotlarda gerçekleştirebilmektedir. Günlük 10 Türk Lirası ödemeler yaparak 10 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisinden yararlanabilmektedir. Bu kredi kapsamında müşterilerin aylık ödeyecekleri kredi faizi yüzde 1,33 olmaktadır. Aylık periyotlarda ödemelerini gerçekleştirmek isteyenlerin ise ödeyecekleri tutar 299,80 Türk Lirası yapmaktadır. 323 Türk Lirası sigorta masrafları için ücret alan banka, 52,50 Türk Lirası tutarında ise kredi tahsis ücreti almaktadır.Fibabanka Bayram Kredisi Kampanyası Anında ihtiyaç kredisi En uygun ihtiyaç kredisi İhtiyaç kredisi faiz oranları Fibabanka
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?