Ana SayfaKredilerFibabanka'dan Günde 10 TL Ödemeler ile Bayram Kredisi Kampanyası!

Fibabanka’dan Günde 10 TL Ödemeler ile Bayram Kredisi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bayramda sevdikleri ile tatil yapmak, bayramı doya doya nakit sıkıntısı çekmeden geçirmek isteyen bireyler için Fibabanka Bayram Kredisi Kampanyası hazırladı.

Fibabanka Bayram Kredisi Kapsamında müşteriler banka şubesine gitmeden bulundukları yerden anında kredi başvurusu yapabilmektedirler. Anında ihtiyaç kredisi başvurusu için maksimum kredi tutarını 20.000 Türk Lirası tutan Fibabanka, şubeye gidip başvuru yapacak müşterileri için ise bu sınırı 30.000 Türk Lirası olarak belirlemiştir. Başvuruları hemen gerçekleştirmek için T.C. Kimlik numarası yazılarak 3422’ye mesaj atarak ya da bankanın internet sitesinden gerçekleşmektedir.

En uygun ihtiyaç kredisi veren banka müşterilerine ödemelerde kolaylıklar sağlamaktadır. Kredi taksitleri günlük ödemeler şeklinde yapılabilmektedir. İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,33’ten başlamaktadır. 3 ile 36 ay arasındaki vadede yüzde 1,43, 37 ile 48 ay arasındaki vadede yüzde 1,33 aylık faiz uygulanmaktadır. En uzun vade süresi ise 48 ay olarak belirlenmiştir.

Bayram Kredisi kapsamında 48 ay vadeli 10 bin Türk Lirası almak isteye bir birey taksitlendirmelerini günlük periyotlarda gerçekleştirebilmektedir. Günlük 10 Türk Lirası ödemeler yaparak 10 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisinden yararlanabilmektedir. Bu kredi kapsamında müşterilerin aylık ödeyecekleri kredi faizi yüzde 1,33 olmaktadır. Aylık periyotlarda ödemelerini gerçekleştirmek isteyenlerin ise ödeyecekleri tutar 299,80 Türk Lirası yapmaktadır. 323 Türk Lirası sigorta masrafları için ücret alan banka, 52,50 Türk Lirası tutarında ise kredi tahsis ücreti almaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.