Ana SayfaGündemVakıfbank'tan Bahara Özel 0 KM Taşıt Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank’tan Bahara Özel 0 KM Taşıt Kredisi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank, bahara özel yüzde 1,11’den başlayan faiz oranları ile 0 km taşıt kredisi kampanyası düzenledi.

Müşterilerinin araba hayallerini gerçekleştirmek isteyen Vakıfbank, bahara özel kredi kampanyası düzenledi. Taşıt kredisi kampanyasında vade süresi maksimum 48 ay olarak belirlenmiş olup, kredi taksitlerinde banka müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Her ay eşit taksitlerle, 3 ay ertelemeli taksitlerle, 3 ayda bir taksitlerle ya da son taksit balon ödeme şeklinde Vakıfbank değişen aylık gelirleri olan müşterilerini de baza alarak çeşitli ödeme planı seçenekleri sunmaktadır.

Vakıfbank taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,11’den başlamaktadır. Faiz oranları alınan kredi tutarına ya da uzatılan vadeye göre değişiklik göstermektedir. Sadece 0 km taşıtlar için geçerli olan bu kampanya dahilinde 50.000 TL ve altında olan taşıtlar için otomobilin bedeli kadar finansman sağlayan banka, 50.000 TL üzerindeki taşıtlar için bu değeri aşan kısmında yüzde 50, 50.000 TL için yüzde 70’ini hesaplayıp finansman sağlamaktadır.

Vakıfbank 0 km taşıt kredisi kampanyası dahilinde müşterilerden kefil istenmeyip, hayat sigortası zorunlu olarak yapılmamaktadır. Hayat sigortası müşterilerin isteğine göre yapılmaktadır.

48 ay vadeli 20.000 Türk Lirası tutarında taşıt kredisi almak isteyen bir bireyin aylık kredi taksidi 566,66 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Uygulanan aylık faiz oranı ise yüzde 1,11 olmaktadır. 100 Türk Lirası tutarında tahsis ücreti alan banka, müşterilerinin gelir durumlarına göre ödeme planları sunmaktadır. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...