Vakıfbank’tan Bahara Özel 0 KM Taşıt Kredisi Kampanyası!

0

Vakıfbank, bahara özel yüzde 1,11’den başlayan faiz oranları ile 0 km taşıt kredisi kampanyası düzenledi.

Müşterilerinin araba hayallerini gerçekleştirmek isteyen Vakıfbank, bahara özel kredi kampanyası düzenledi. Taşıt kredisi kampanyasında vade süresi maksimum 48 ay olarak belirlenmiş olup, kredi taksitlerinde banka müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Her ay eşit taksitlerle, 3 ay ertelemeli taksitlerle, 3 ayda bir taksitlerle ya da son taksit balon ödeme şeklinde Vakıfbank değişen aylık gelirleri olan müşterilerini de baza alarak çeşitli ödeme planı seçenekleri sunmaktadır.

Vakıfbank taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,11’den başlamaktadır. Faiz oranları alınan kredi tutarına ya da uzatılan vadeye göre değişiklik göstermektedir. Sadece 0 km taşıtlar için geçerli olan bu kampanya dahilinde 50.000 TL ve altında olan taşıtlar için otomobilin bedeli kadar finansman sağlayan banka, 50.000 TL üzerindeki taşıtlar için bu değeri aşan kısmında yüzde 50, 50.000 TL için yüzde 70’ini hesaplayıp finansman sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ağustos Ev Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank 0 km taşıt kredisi kampanyası dahilinde müşterilerden kefil istenmeyip, hayat sigortası zorunlu olarak yapılmamaktadır. Hayat sigortası müşterilerin isteğine göre yapılmaktadır.

48 ay vadeli 20.000 Türk Lirası tutarında taşıt kredisi almak isteyen bir bireyin aylık kredi taksidi 566,66 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Uygulanan aylık faiz oranı ise yüzde 1,11 olmaktadır. 100 Türk Lirası tutarında tahsis ücreti alan banka, müşterilerinin gelir durumlarına göre ödeme planları sunmaktadır. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın