Ana SayfaKredilerQNB Finansbank'tan Günde 15 TL Ödemeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank’tan Günde 15 TL Ödemeli İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Güçlü kadrosu ile müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmetleri sağlamak için sürekli çalışmalarda bulunan QNB Finansbank, günde 15 Türk Lirası taksitlerde 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunuyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,27’den başlıyor. Uygun faizli ihtiyaç kredisi sağlayan QNB Finansbank müşterilerinin gelir durumlarına göre çeşitli ödeme planları oluşturuyor. Ödemelerde kolaylık sağlamak ve aksaklık yaşamaması için 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi imkanı sunan banka, aynı zamanda çeşitli başvuru yapabilme imkanları sağlıyor.

48 ay boyunca kredi faiz oranları sabit kalıyor. Faiz oranları müşterilerin tercih ettiği vade süresi, finansman tutarı ya da müşterinin başvuru skoruna göre değişiklik gösterebiliyor.

İhtiyaç kredisi başvurusu şubeye gidip gerçekleştiği gibi aynı zamanda mobil ya da internet aracılığı ile de gerçekleşmektedir. Bireyler kimlik numaralarını 5030’a sms atarak ya da bankanın internet sitesinden yer alan hemen başvur bölümünden gerçekleştirebilmektedirler. Ön başvuruların olumlu sonuçlanması durumunda banka şubesine gidip kesin başvuruları tamamlamak gerekmektedir.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kapsamında hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Hayat sigortası ücretleri ortalama olarak 350 Türk Lirasıdır. Bu ücret yine müşteriden müşteriye göre değişiklik göstermektedir. Hayat sigortası bankanın anlaşmalı olduğu şirketler tarafından yapılmaktadır. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarının içine ise faiz, vergi ve tahsis ücreti dahil edilerek hesaplanmaktadır.

Günde 15 TL ödemeli QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kapsamında 48 ay vade süreli 10 bin Türk Lirası tutarında finansman almak isteyen bir bireyin aylık ödeyeceği tutar 295 Türk Lirasıdır. Ancak aynı vade ve finansman tutarında faiz oranları değişiklik gösterdiği durumlarda günlük ödenecek kredi tutarları 16,17 ya da 18 TL’ye çıkabilmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.