Odeabank Müşterilerini Ev Sahibi Yapıyor!

Odeabank Müşterilerini Ev Sahibi Yapıyor!

Hayalinizdeki eve kavuşmak için artık beklemeyin diyen Odeabank, daha güzel eve taşınmak, ev sahibi olmak isteyen ya da yatırım amacı ile ev satın almak isteyen müşterilerine özel uygun faiz oranları ve uygun vadelerde konut kredisi imkanı sunuyor.Hayalinizdeki eve kavuşmak için artık beklemeyin diyen Odeabank, daha güzel eve taşınmak, ev sahibi olmak isteyen ya da yatırım amacı ile ev satın almak isteyen müşterilerine özel uygun faiz oranları ve uygun vadelerde konut kredisi imkanı sunuyor.

Amaç ne olursa olsun uzman kadro ile her zaman müşterilerinin yanında olduğunu belirten Odeabank, avantajlı koşullar ile müşterilerini ev sahibi yapıyor. Her geçen gün ev almanın daha da zorlaştığı bu dönemlerde vade sürelerini uzun tutup, az miktarlarda taksit seçenekleri ile müşterilerinin aylık bütçe planlamalarına uygun olarak konut satın almalarını sağlayan Odeabank, en uygun konut kredisi imkanını sağlıyor.

Müşterilerinin ödeme planlarını kendilerinin belirleyebileceği şekilde finansman desteği sağlayan banka, merdiven, transfer, ara ödemeli, ödemeye geç başlama, yurt dışı yerleşiklere ve ev değiştiren tüm müşterilerine imkan veriyor.

120 ay vadeli konut kredisi olanağı veren Odeabank, 120 aydan fazla kredi geri ödeme süresi isteyen müşterileri için de güzel avantalar sağlayıp, istekler doğrultusunda değerlendirmelere göre 120 aydan fazla vade süresi imkanı sağlıyor.

Odeabank konut kredisi başvurusunda kimlik belgesi, yerleşke belgesi ve gelir belgesi isteyen banka, aynı zamanda satın alınacak evin belgelerini de istiyor. Bu belgeleri yanlarında götürüp başvuru yapanların finansman alma zamanları daha kısa sürede gerçekleşiyor. Yalnızca 18 yaşından büyük olan bireylere kredi kullanma imkanı sağlayan banka, mevzuatlara bağlı olarak satın alınan konutun ekspertiz değerinin yüzde 80'lik payı kadar kredi imkanı veriyor.Odeabank konut kredisi konut kredisi kampanyası en uygun konut kredisi 120 ay vadeli konut kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEPTETEB Anında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!
CEPTETEB Anında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!
Akbank Çağrı Merkezi Yeni Personel Alımı!
Akbank Çağrı Merkezi Yeni Personel Alımı!