Ana SayfaKredilerTEB'den 10.000 TL CepteTEB İhtiyaç Kredisi!

TEB’den 10.000 TL CepteTEB İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Şubeye gitmeye gerek kalmadan ihtiyaç kredisi imkanı sunan Türk Ekonomi Bankası (TEB), avantajlı faiz oranları ve vade süresi ile CepteTEB kampanyası düzenledi.

TEB CepteTEB ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,39’dan başlamaktadır. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunan banka, 24 aya kadar yüzde 1,39 faiz oranı, 24 ile 48 ay arasında yüzde 1,43 faiz oranı uygulamaktadır. Hem Kredi başvurusu hem de kredinin kullanımını banka şubesinden gitmeden mobil uygulama, internet şubesi ya da cepteteb.com.tr’den kolay bir şekilde yapabilme imkanı tanınmıştır.

Maksimum 30.000 Türk Lirasına Kadar Anında Kredi!

TEB, minimum kredi tutarını 1.000 Türk Lirası, maksimum kredi tutarını ise 30.000 Türk Lirası olarak belirlemiştir.

Kredi başvurusunda kefil ve ek teminatlar talep edilmemektedir. Bankanın müşterilerinden tek istediği ihtiyaç kredisi taksitlerinde herhangi bir aksaklık yaşanmadan her ay düzenli olarak ödenmesidir.

CepteTEB ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerden dosya masrafları için ücret talep edilmez. Sadece ek olarak sigorta masrafları olmaktadır.  Sigorta ödemesini 48 ay vadeli 5 bin Türk Lirası üzerinden hesaplayan banka 177 Türk Lirası olarak belirlemiştir. Sigorta ücretleri kişiden kişiye, vadeye, kredi tutarına, müşterinin yaşı ve cinsiyeti gibi özelliklere göre değişmektedir.

CepteTEB 24 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

24 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi almak isteyen bireyin aylık ödeyeceği faiz oranı yüzde 1,39’dur. Aylık kredi taksidi ise 254,52 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Bu kapsamda sigorta ücreti ise 84 Türk Lirası olmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.