TEB’den 10.000 TL CepteTEB İhtiyaç Kredisi!

Şubeye gitmeye gerek kalmadan ihtiyaç kredisi imkanı sunan Türk Ekonomi Bankası (TEB), avantajlı faiz oranları ve vade süresi ile CepteTEB kampanyası düzenledi.

TEB CepteTEB ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,39’dan başlamaktadır. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunan banka, 24 aya kadar yüzde 1,39 faiz oranı, 24 ile 48 ay arasında yüzde 1,43 faiz oranı uygulamaktadır. Hem Kredi başvurusu hem de kredinin kullanımını banka şubesinden gitmeden mobil uygulama, internet şubesi ya da cepteteb.com.tr’den kolay bir şekilde yapabilme imkanı tanınmıştır.

Maksimum 30.000 Türk Lirasına Kadar Anında Kredi!

TEB, minimum kredi tutarını 1.000 Türk Lirası, maksimum kredi tutarını ise 30.000 Türk Lirası olarak belirlemiştir.

Kredi başvurusunda kefil ve ek teminatlar talep edilmemektedir. Bankanın müşterilerinden tek istediği ihtiyaç kredisi taksitlerinde herhangi bir aksaklık yaşanmadan her ay düzenli olarak ödenmesidir.

CepteTEB ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerden dosya masrafları için ücret talep edilmez. Sadece ek olarak sigorta masrafları olmaktadır.  Sigorta ödemesini 48 ay vadeli 5 bin Türk Lirası üzerinden hesaplayan banka 177 Türk Lirası olarak belirlemiştir. Sigorta ücretleri kişiden kişiye, vadeye, kredi tutarına, müşterinin yaşı ve cinsiyeti gibi özelliklere göre değişmektedir.

CepteTEB 24 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

24 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi almak isteyen bireyin aylık ödeyeceği faiz oranı yüzde 1,39’dur. Aylık kredi taksidi ise 254,52 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Bu kapsamda sigorta ücreti ise 84 Türk Lirası olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.