Seyahat, eğitim, hac ve umre, evlilik, düğün, beyaz eşya ve benzeri gibi tüm ihtiyaçlar için Kuveyt Türk Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kampanyaları düzenledi.

Kuveyt Türk Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kar payı oranları yüzde 1,13’ten başlamaktadır. Banka Hac ve Umre için ayrı, Seyahat ve Eğitim için ayrı ayrı finansman kampanyaları düzenlemiştir. Tüm ihtiyaçlarda nakit desteği sağlayan Kuveyt Türk, uygun ödeme planları ile kolaylıklar sağlamaktadır.

Kutsal toprakların ziyaretleri için organizasyon şirketleri ile Diyanet İşlerine yapılan ödemelerde Hac/Umre Finansman kampanyası ile destek veren banka, 48 aya varan ödeme planları ile müşterilerine olanaklar vermiştir. Müşterilerinin nakit sorunu yaşamalarını istemeyen, sadece ibadetlerini düşünmelerini isteyen banka eşit, ara ve esnek ödeme planları sunmaktadır.

Yine benzer şekilde 48 ay vadeli ihtiyaç finansmanı kapsamında sunduğu Eğitim Finansmanı Kampanyası ile ilköğretimden liseye, üniversiteden yüksek lisansa, doktoraya, dil eğitimlerinden çeşitli eğitim kurslarına kadar finansman desteği sağlayan banka proforma fatura ile finansman kullandırımı sağlamaktadır.

Seyahat Finansmanı Kampanyasında Türk Lirasının yanında Dolar ve Euro cinsinden de finansman imkanı sağlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, bireylere sadece Türk Lirası cinsinden, işletmelere diğer para türlerinden de finansman vermektedir. Konaklama, bilet fiyatları ve benzeri gibi giderler için nakit desteği veren banka, bireylerin giderlerin proforma faturalarını göstermesi ile finansman vermektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın