Ana SayfaKredilerKuveyt Türk'ten Tüm İhtiyaçlar için Finansman Kampanyaları!

Kuveyt Türk’ten Tüm İhtiyaçlar için Finansman Kampanyaları!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Seyahat, eğitim, hac ve umre, evlilik, düğün, beyaz eşya ve benzeri gibi tüm ihtiyaçlar için Kuveyt Türk Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kampanyaları düzenledi.

Kuveyt Türk Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kar payı oranları yüzde 1,13’ten başlamaktadır. Banka Hac ve Umre için ayrı, Seyahat ve Eğitim için ayrı ayrı finansman kampanyaları düzenlemiştir. Tüm ihtiyaçlarda nakit desteği sağlayan Kuveyt Türk, uygun ödeme planları ile kolaylıklar sağlamaktadır.

Kutsal toprakların ziyaretleri için organizasyon şirketleri ile Diyanet İşlerine yapılan ödemelerde Hac/Umre Finansman kampanyası ile destek veren banka, 48 aya varan ödeme planları ile müşterilerine olanaklar vermiştir. Müşterilerinin nakit sorunu yaşamalarını istemeyen, sadece ibadetlerini düşünmelerini isteyen banka eşit, ara ve esnek ödeme planları sunmaktadır.

Yine benzer şekilde 48 ay vadeli ihtiyaç finansmanı kapsamında sunduğu Eğitim Finansmanı Kampanyası ile ilköğretimden liseye, üniversiteden yüksek lisansa, doktoraya, dil eğitimlerinden çeşitli eğitim kurslarına kadar finansman desteği sağlayan banka proforma fatura ile finansman kullandırımı sağlamaktadır.

Seyahat Finansmanı Kampanyasında Türk Lirasının yanında Dolar ve Euro cinsinden de finansman imkanı sağlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, bireylere sadece Türk Lirası cinsinden, işletmelere diğer para türlerinden de finansman vermektedir. Konaklama, bilet fiyatları ve benzeri gibi giderler için nakit desteği veren banka, bireylerin giderlerin proforma faturalarını göstermesi ile finansman vermektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.