Ana SayfaKredilerKuveyt Türk'ten Tüm İhtiyaçlar için Finansman Kampanyaları!

Kuveyt Türk’ten Tüm İhtiyaçlar için Finansman Kampanyaları!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Seyahat, eğitim, hac ve umre, evlilik, düğün, beyaz eşya ve benzeri gibi tüm ihtiyaçlar için Kuveyt Türk Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kampanyaları düzenledi.

Kuveyt Türk Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kar payı oranları yüzde 1,13’ten başlamaktadır. Banka Hac ve Umre için ayrı, Seyahat ve Eğitim için ayrı ayrı finansman kampanyaları düzenlemiştir. Tüm ihtiyaçlarda nakit desteği sağlayan Kuveyt Türk, uygun ödeme planları ile kolaylıklar sağlamaktadır.

Kutsal toprakların ziyaretleri için organizasyon şirketleri ile Diyanet İşlerine yapılan ödemelerde Hac/Umre Finansman kampanyası ile destek veren banka, 48 aya varan ödeme planları ile müşterilerine olanaklar vermiştir. Müşterilerinin nakit sorunu yaşamalarını istemeyen, sadece ibadetlerini düşünmelerini isteyen banka eşit, ara ve esnek ödeme planları sunmaktadır.

Yine benzer şekilde 48 ay vadeli ihtiyaç finansmanı kapsamında sunduğu Eğitim Finansmanı Kampanyası ile ilköğretimden liseye, üniversiteden yüksek lisansa, doktoraya, dil eğitimlerinden çeşitli eğitim kurslarına kadar finansman desteği sağlayan banka proforma fatura ile finansman kullandırımı sağlamaktadır.

Seyahat Finansmanı Kampanyasında Türk Lirasının yanında Dolar ve Euro cinsinden de finansman imkanı sağlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, bireylere sadece Türk Lirası cinsinden, işletmelere diğer para türlerinden de finansman vermektedir. Konaklama, bilet fiyatları ve benzeri gibi giderler için nakit desteği veren banka, bireylerin giderlerin proforma faturalarını göstermesi ile finansman vermektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.