Banka İş İlanları ING Bank Gişe Yetkili Yardımcısı Alımları Gerçekleştirecek!

ING Bank Gişe Yetkili Yardımcısı Alımları Gerçekleştirecek!

Son Güncelleme:

Gerekli özen gösterilerek müşterilerin isteklerini zamanında eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirilmesi, hesaptan para çekilmesi ve EFT/Havale işlemlerinin gerçekleştirilmesi gibi görevlerin yapılması kapsamında ING Bank, Gişe Yetkili Yardımcı alımları yapacağını duyurdu.

Banka iş ilanına başvuru yapacak adaylara ING Bank bazı kriterler belirlemiştir. Bunlardan biri adayların ING Bank’ın söylediği bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir. En az ön lisans mezunu olunması talep eden banka, üniversitelerin İktisat, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi, İstatistik, İşletme, Ekonomi, Turizm İşletmeciliği, Ekonotmeri, Maliye ve Bankacılık gibi bölümlerinden mezun olma kriteri koymuştur.

Erkek adayların kesinlikle askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Tecil ettirmiş ya da askerliği yakın tarihlerde olan bireylerin başvurularını ING Bank değerlendirmeyecektir.

Bunların yanında bankanın bazı istekleri daha vardır. Bunlardan biri adayların banka bünyesine yeni yeni müşteriler kazandırabilecek potansiyelde olması talep edilmektedir. İkna yeteneği gelişmiş, satışa yatkınlığı bulunan, ekip çalışmalarında başarılı ve uyum sağlayabilen adayların başvurularını değerlendirecek olan banka aynı zamanda insan ilişkilerinde başarıya, iletişime, güler yüzlülüğe de dikkat etmektedir.

Banka personel alımlarında adayların herhangi bir program, yabancı dil bilgisi ve benzeri gibi ek kriterler sunulmamıştır. Yine benzer şekilde adayların tecrübeliklerine bakılmamaktadır. Yeni mezun olmuş ve önceki dönemlerinde alanında hiç çalışmamış adayların da başvuruları değerlendirilecektir.

Başvurular 20 Ağustos’da sona erecek olup, Giresun ve Diyarbakır illerinde ING Bank şubeleri için alımlar gerçekleştirilecektir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-gise-yetkili-yardimcisi-1818729?

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-gise-yetkili-yardimcisi-1818722? 

Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın