Euromoney Dünyanın En İyi Bankasını Açıkladı!

Google Haberlere Abone Ol:

Her yıl Euromoney’in gerçekleştirmiş olduğu Mükemmellik Ödülü Yarışması’nın bu yıl ki sahibi belli oldu. HSBC Bankası, hem “Dünyanın En İyi Bankası” hem de “Gelişen Piyasalarda En İyi Yatırım Bankası” kategorilerindeki ödüllerin sahibi oldu.

Dünyanın en önemli finans yayın gruplarından biri olan Euromoney’ın her sene gerçekleştirmiş olduğu Mükemmellik Ödülleri Yarışması’nda bu yıl da ödüller hak kazanan bankalara dağıtıldı. Yarışmada, bankacılık sektöründe en çok önem teşkil eden Dünyanın en İyi Bankası Ödülü’nü ise HSBC Bankası kazandı. HCBS Grubu ayrıca bu yarışmada Gelişen Piyasalarda En İyi Banka kategorisinde de bir ödül kazandı.

HSBC’nin Üst Düzey Yöneticisi (CEO’su) olan Stuart Gullivver bankanın kazanmış olduğu bu iki kategorideki ödül hakkında bir takım açıklamalarda bulundu. Gulliver açıklamasında, daha önce de gerçekleştirmiş oldukları başarılarına, Euromoney tarafından ‘Dünyanın En İyi Bankası Ödülü’nü alarak da bir yenisini eklemiş olduklarını ve gerçekleştirmiş oldukları istekli ve azimli çalışmaların meyvesini bu yollarla almanın mutluluk verici olduğunu ifade etti.

Yarışmanın sahibi olan Euromoney tarafından da bu konu hakkında bir açıklama yapıldı. Yapmış olduğu açıklamasında HSBC için iltifatlar sıralayan Euromoney, HSBC’nin yalnızca uluslararası olan bir banka olmayıp dünya çapında başarılı faaliyetler yürüten bir banka olduğunu, her daim müşterilerinin beklentilerini ve uluslararası hedeflerine ulaşmayı sürdürecek dünya çapında bir banka olma özelliğine sahip olduğunu dile getirdi.

Bu sektörde en prestijli yayın grubu olarak bilinen Euromoney, söz konusu olan bu yarışma için nerdeyse 100 farklı ülkeden bin 500 adet başvuru aldığını belirtti. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...