Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank, Pazarlama Departmanı için Personel Alımları Yapacak!

ING Bank, Pazarlama Departmanı için Personel Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank, kadrolarında pazarlama departmanında istihdam etmek için banka personel alımları gerçekleştirecek.

ING Bank, Finansal Kiralama ve Satış Yetkilisi alımları yapacak.

Söz konusu banka iş ilanı için başvuruda bulunacak kişilerin üniversitelerin ilgili bölümlerinde yani İşletme, İktisat, Bankacılık ya da Finans bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir.

Belirlenen hedefler kapsamında Leasing ürününün pazarlanması için gerekli planların oluşturulması, satış stratejilerinin yapılması, geliştirilmesi için katkı sağlamak, müşteri portföyünün belirlenmesini yaparak planlı ziyaretlerin gerçekleştirilmesi, görev aldığı bölge kapsamında satış ve pazarlama faaliyetlerin yapılması, raporlarının tutulması işlerinin yapılması için alım yapılacak Finansal Kiralama ve Satış Yetkilileri İstanbul Avrupa Bölgesinde istihdam edilecekler.

Adaylara tam zamanlı istihdam olanağı sağlanıp, özel sağlık sigortası yapılacak. Hafta içleri sabah 09.00 ile akşam 18.00 saat aralıklarında çalışması gerekecek. Bireylerin bu saat aralıklarında çalışabiliyor olmaları, alanlarında kariyer hedeflemeleri, sonuç odaklı çalışma performansı gösterip kendilerine her zaman güvenmeleri istemektedir.

Müşterilerin firma analiz raporlarının hazırlanması, hazırlandıktan sonra kredi tahsis bölümüne iletilmesinin sağlanması, leasing sözleşmelerinin müşterilere gönderilmesinin sağlanması, imzalatılmasını takibi işlerinde de sorumlu tutulacak adayların ileri seviyede ingilizce biliyor olmaları istenmektedir. Aynı zamanda adayların MS Office programları hakkında da bilgilerinin olması, kullanabilmeleri istenmektedir.

Her zaman müşteri odaklı çalışan, müşterilerine daima kaliteli hizmet sunan ING Bank, adayların da aynı özveriyi göstermelerini talep etmektedir. Pozisyon gereği ikna yeteneği aranıp, takım çalışmalarında başarı, uyum da aranmaktadır.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-ing-finansal-kiralama-pazarlama-ve-satis-yetkilisi-1826501?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.