ING Bank, kadrolarında pazarlama departmanında istihdam etmek için banka personel alımları gerçekleştirecek.

ING Bank, Finansal Kiralama ve Satış Yetkilisi alımları yapacak.

Söz konusu banka iş ilanı için başvuruda bulunacak kişilerin üniversitelerin ilgili bölümlerinde yani İşletme, İktisat, Bankacılık ya da Finans bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir.

Belirlenen hedefler kapsamında Leasing ürününün pazarlanması için gerekli planların oluşturulması, satış stratejilerinin yapılması, geliştirilmesi için katkı sağlamak, müşteri portföyünün belirlenmesini yaparak planlı ziyaretlerin gerçekleştirilmesi, görev aldığı bölge kapsamında satış ve pazarlama faaliyetlerin yapılması, raporlarının tutulması işlerinin yapılması için alım yapılacak Finansal Kiralama ve Satış Yetkilileri İstanbul Avrupa Bölgesinde istihdam edilecekler.

Adaylara tam zamanlı istihdam olanağı sağlanıp, özel sağlık sigortası yapılacak. Hafta içleri sabah 09.00 ile akşam 18.00 saat aralıklarında çalışması gerekecek. Bireylerin bu saat aralıklarında çalışabiliyor olmaları, alanlarında kariyer hedeflemeleri, sonuç odaklı çalışma performansı gösterip kendilerine her zaman güvenmeleri istemektedir.

Müşterilerin firma analiz raporlarının hazırlanması, hazırlandıktan sonra kredi tahsis bölümüne iletilmesinin sağlanması, leasing sözleşmelerinin müşterilere gönderilmesinin sağlanması, imzalatılmasını takibi işlerinde de sorumlu tutulacak adayların ileri seviyede ingilizce biliyor olmaları istenmektedir. Aynı zamanda adayların MS Office programları hakkında da bilgilerinin olması, kullanabilmeleri istenmektedir.

Her zaman müşteri odaklı çalışan, müşterilerine daima kaliteli hizmet sunan ING Bank, adayların da aynı özveriyi göstermelerini talep etmektedir. Pozisyon gereği ikna yeteneği aranıp, takım çalışmalarında başarı, uyum da aranmaktadır.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-ing-finansal-kiralama-pazarlama-ve-satis-yetkilisi-1826501?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın