Ana SayfaKredilerAnadolubank'tan Uygun Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi!

Anadolubank’tan Uygun Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank, eğitim, tatil, sağlık gibi acil nakit ihtiyaçları için sabit faizli ihtiyaç kredisi sunup, müşterilerine destek oluyor.

Anadolubank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,50 olarak belirlenmiştir. Uygun faizli ihtiyaç kredisi sunan banka, 48 aya varan vade seçeneği imkanları sağlıyor.

İhtiyaç Kredi başvurusundan bulunacak her bireyin 18 yaşından büyük olması, aylık gelirlerinin olması, gelirlerin ise belgelenebiliyor olması gerekmektedir. Gelirini belgeleyemeyenlere kredi verilmemektedir.  Ayrıca kredi kapsamında kefil talep edilmektedir. Kefilsiz başvurular geçersiz sayılıp, kefillerinde de müşterilerden istenilen belgeleri getirmeleri istenmektedir.

Gerçek kişilerin ihtiyaç kredisi kullanması durumunda Kredili Hayat Sigortası yapılması zorunlu tutulmaktadır. Hayat sigortası ücretleri müşterilerin yaşlarına, cinsiyetlerine, aldıkları kredi tutarı ve vade süresine göre değişmektedir.

Başvuruda istenilenler gelir belgesi, yırtılmamış ve üzerinde T.C. kimlik numarasının yer aldığı nüfus cüzdanının kendisi ya da fotokopisi, taşınmazlarını ipotek ettirerek kredi alacakların ise taşınmaz tapusudur.  Ücretli çalışan pozisyonunda olanların maaş bordrolarını ya da iş yeri tarafından imzalanmış gelir dokümanı, kendi mesleğinin sahibi olan ya da şirket ortağı olanların vergi levhalarını, emekli olan müşterilerin hesap cüzdanlarını getirmeleri gerekmektedir. Eğer emekli bireyler banka müşteriyse gelir belgesi getirmelerine gerek kalmamaktadır.

Ayrıca yine bankanın değerlendirmeleri sonrasında gerekli görülürse de ikametgah belgesi istenmektedir. İkametgah belgesinin ya Nüfus Müdürlüğü tarafından alınmış ya da son 3 ay içinde kendi adlarına gelen su, doğalgaz, elektrik ve benzeri gibi üzerinde adres yaza faturalardan biri istenmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,206TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.