Anadolubank'tan Uygun Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi!

Anadolubank'tan Uygun Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi!

Anadolubank, eğitim, tatil, sağlık gibi acil nakit ihtiyaçları için sabit faizli ihtiyaç kredisi sunup, müşterilerine destek oluyor.Anadolubank, eğitim, tatil, sağlık gibi acil nakit ihtiyaçları için sabit faizli ihtiyaç kredisi sunup, müşterilerine destek oluyor.

Anadolubank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,50 olarak belirlenmiştir. Uygun faizli ihtiyaç kredisi sunan banka, 48 aya varan vade seçeneği imkanları sağlıyor.

İhtiyaç Kredi başvurusundan bulunacak her bireyin 18 yaşından büyük olması, aylık gelirlerinin olması, gelirlerin ise belgelenebiliyor olması gerekmektedir. Gelirini belgeleyemeyenlere kredi verilmemektedir.  Ayrıca kredi kapsamında kefil talep edilmektedir. Kefilsiz başvurular geçersiz sayılıp, kefillerinde de müşterilerden istenilen belgeleri getirmeleri istenmektedir.

Gerçek kişilerin ihtiyaç kredisi kullanması durumunda Kredili Hayat Sigortası yapılması zorunlu tutulmaktadır. Hayat sigortası ücretleri müşterilerin yaşlarına, cinsiyetlerine, aldıkları kredi tutarı ve vade süresine göre değişmektedir.

Başvuruda istenilenler gelir belgesi, yırtılmamış ve üzerinde T.C. kimlik numarasının yer aldığı nüfus cüzdanının kendisi ya da fotokopisi, taşınmazlarını ipotek ettirerek kredi alacakların ise taşınmaz tapusudur.  Ücretli çalışan pozisyonunda olanların maaş bordrolarını ya da iş yeri tarafından imzalanmış gelir dokümanı, kendi mesleğinin sahibi olan ya da şirket ortağı olanların vergi levhalarını, emekli olan müşterilerin hesap cüzdanlarını getirmeleri gerekmektedir. Eğer emekli bireyler banka müşteriyse gelir belgesi getirmelerine gerek kalmamaktadır.

Ayrıca yine bankanın değerlendirmeleri sonrasında gerekli görülürse de ikametgah belgesi istenmektedir. İkametgah belgesinin ya Nüfus Müdürlüğü tarafından alınmış ya da son 3 ay içinde kendi adlarına gelen su, doğalgaz, elektrik ve benzeri gibi üzerinde adres yaza faturalardan biri istenmektedir.Anadolubank sabit faizli ihtiyaç kredisi Uygun faizli ihtiyaç kredisi İhtiyaç Kredi başvurusu htiyaç kredisi faiz oranları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?